Wilki Morskie Szczecin - AZS Poznań 70:71

Wilki Morskie (białe stroje) nie będą dobrze wspominać wyprawy do Poznania
Wilki Morskie (białe stroje) nie będą dobrze wspominać wyprawy do Poznania Marcin Bielecki/archiwum
Wilki Morskie Szczecin pechowo przegrali na wyjeździe z AZS Poznań 70:71.

W pierwszej połowie szczeciński zespół prowadził nawet 12 punktami, jednak gospodarzom udało się zniwelować stratę do 5 oczek.

Na początku trzeciej kwarty poznaniacy objęli prowadzenie 44:43, jednak po zakończeniu tej części meczu na tablicy widniał rezultat 56:56.

W końcówce Wilki miały przewagę 5 punktów, a na 15 sekund przed końcem prowadziły 70:69. Popełnili jednak błąd w ataku, gospodarze rozegrali kontrę, którą faulem zatrzymał Marcin Kowalski. AZS skutecznie egzekwował dwa rzuty wolne i ostatecznie wygrał 71:70.

Po rozegraniu 15 spotkań szczeciński zespół jest na szóstym miejscu w tabeli grupy A II ligi.