Wilki Morskie deklasują. Nasi bliżej utrzymania

(mc)
Radosław Bojko (z piłką) rzucił wczoraj SMS 9 punktów.
Radosław Bojko (z piłką) rzucił wczoraj SMS 9 punktów. Andrzej Szkocki
We wtorkowy wieczór pierwszy mecz w play out II ligi koszykarzy rozegrał zespół King Wilki Morskie Szczecin. Nasi zawodnicy pewnie pokonali u siebie ostatni zespół tabeli - SMS PZKosz Władysławowo 74:38.

Mecze w play off toczą się do trzech zwycięstw, a dziś drugi pojedynek tej pary. Wilki o godzinie 20 zagrają z SMS w szczecińskiej hali przy ul. Świętoborzyców.

Zespół trenera Marka Żukowskiego nie miał najmniejszych problemów z pokonanie młodej ekipy SMS. Goście już po pierwszej kwarcie przegrywali 24 punktami, więc w kolejnych kwartach szczecinianie nie musieli się zbytnio wysilać. Najlepszy zawodnikiem w szeregach Wilków był Maciej Adamkiewicz. Skrzydłowy szczecińskiego drugoligowca zdobył 18 punktów i miał 8 zbiórek.

King Wilki Morskie Szczecin - SMS PZKosz Władysławowo 74:38 (34:10, 20:9, 10:8, 10:11)
Wilki Morskie: Adamkiewicz 18 (3 razy za 3 punkty), Knowa 13 (3), Trela 11, Majtyka 10, Bojko 9 (1), Uleryk 5, Wiercioch 3 (1), Kowalski 2, Hamdaoui 2, Janecki 1, Xieżopolski, Nowacki,