Wilki 77:67 Trefl. Pierwsze zwycięstwo szczecinian w półfinale

(rk)
Wilki Morskie wygrały pierwszy mecz półfinałowy.
King Wilki Morskie Szczecin pokonały Trefl II Sopot 77:67. To kolejne zwycięstwo w fazie play off.

Początek meczu był bardzo nierówny. Najpierw bardzo dużą przewagę zbudowali gospodarze, żeby roztrwonić ją w drugiej kwarcie. Obie drużyny na przerwę schodziły zaledwie z dwupunktową różnicą.

O zwycięstwie zadecydowała ostatnia część, w której Wilki zachowały koncentrację i zimną krew.

Był to pierwszy półfinałowy mecz fazy play off. Kolejne spotkanie dopiero 17 kwietnia.

King Wilki Morskie Szczecin - Trefl II Sopot 77:67 (26:14, 16:26, 12:12, 23:15)

Wilki: Stokłosa 18, Koziorowicz 17, Pluta 12, Bojko 10, Kowalczuk 8, Adamkiewicz 7, Milczyński 4, Nowacki 1.