Wielki piątek w Elefunku. REKS nagra płytę na żywo

  Wielki piątek w Elefunku. REKS nagra płytę na żywo

  Zdjęcie autora materiału

  Maurycy Brzykcy

  Głos Szczeciński

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  Wielki piątek w Elefunku. REKS nagra płytę na żywo

  ©Reks Facebook

  Już w ten piątek niezwykłe wydarzenie. Na scenie klubu Elefunk w Szczecinie wystąpi REKS. Poza koncertem bostoński raper nagra także pierwszą płytę EP przy akompaniamencie żywych instrumentów, we współpracy ze szczecińskim ugrupowaniem D-Sessions.
  Wielki piątek w Elefunku. REKS nagra płytę na żywo

  ©Reks Facebook

  Świat usłyszał o nim po pierwszym singlu z DJ Premierem - "25th Hour" i "Say Goodnight". REKS to bardzo mocna postać na bostońskiej scenie, jego featy słychać na niemalże każdym dobrym wydawnictwie z tego miasta, a debiut zaowocował nominacją w kategoriach najlepszy rap album i artysta przez Boston Music Awards. Znany jest też z częstej współpracy ze Statik Selektah, który to właśnie z REKSem wyruszył w swoją pierwszą trasę w 2001 r.  Po odejściu z Brick Records REKS założył ugrupowanie "Bullies" zrzeszające podziemnych artystów, ktorzy też pojawią się na scenie w Szczecinie w formie supportu. Będą to Starrlight (Holland), Priest (Detroit), Bakari JB / Lateb and Oblivious (Boston), Stevie sarado (Ohio).

  Nagranie przy akompaniamencie żywych instrumentów będzie przeprowadzone na żywo przy obecności publiczności. Efekt zostanie uwieczniony w limitowanym nakładzie kasetowym, winylowym i CD.  Oprócz tego na scenie wystąpią Tragarze podczas ostatniego koncertu promującego ich pierwszą płytę. Można będzie usłyszeć także Naprawdę Klasyka - premierowy koncert szczecińskiego ugrupowania w ramach projektu Akustyczeń.

  Koncert startuje w piątek o godz. 20. Bilety na stronie ticketos.pl.  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GS24 poleca:

  Wideo