Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Wielki horoskop roczny na 2020: Rok przestępny przyniesie horror szczęścia? Horoskop roczny zapewni stabilność i huk roboty [24. 1. 2020 r.]

Wróżka Yasmina, GK
Horoskop roczny na 2020 - ROK STABILNOŚCI. Co przyniesie ludziom spod kolejnych znaków zodiaku? Zobaczcie szczegółowe przepowiednie.Sprawdźcie, co przyniesie na kolejnych slajdach >>>
Horoskop roczny na 2020 - ROK STABILNOŚCI. Co przyniesie ludziom spod kolejnych znaków zodiaku? Zobaczcie szczegółowe przepowiednie.Sprawdźcie, co przyniesie na kolejnych slajdach >>>
Horoskop roczny na 2020 rok jest wyjątkowy, bo to rok przestępny. Horoskop roczny dla tych znaków zodiaku jest wyjątkowo sprzyjający. Rok przestępny, a jednocześnie Rok Księżyca oznacza jedno - pochwałę rzetelnych ludzi, którzy uczciwie pracują, ale i godnie wypoczywają. To zagwarantuje ochronę i bezpieczeństwo. Które znaki zodiaku mogą liczyć na łaskawość losu? Horoskop na 2020 rok pełen jest wspaniałych przepowiedni dla osób niedocenianych, a rzetelnie pracujących. Jak mówi wróżka w swoim horoskopie rocznym - obroni się rzetelność i wypełnianie obowiązków, co nie oznacza, że nie pojawią się również wybuchy talentu. Horoskop na 2020 rok wróżki Yasminy mówi wyraźnie - czeka nas przełom. To absolutna zmiana, którą odczują prawie wszystkie znaki zodiaku. Skrytych działań Roku Księżyca w nowym roku będzie całkiem sporo. Wielki horoskop roczny na 2020 dla wszystkich znaków zodiaku zawiera wskazówki i drogowskazy, a także mocne i słabe punkty, które przyniesie przyszłość. Wiele wskazuje na to jednak, że 2020 będzie bardzo stabilny.

Horoskop roczny na 2020 rok. Księżyc dostarczy stabilności

Horoskop na 2020 rok wyraźnie wskazuje na to, że 2020 będzie stabilny. Jest to rok przestępny. Z czteroletnim odstępem między latami przestępnymi mamy do czynienia do dziś. Ostatnio rok przestępny był w 2016, następy jest zatem 2020 to właśnie wtedy luty ma 29 dni.

Jak podkreśla w horoskopie rocznym wróżka Yasmina, w tym roku 2020 liczyć się bedzie:

 • rzetelność,
 • wypełnianie swoich obowiązków.

WIELKI HOROSKOP NA 2020 ROK
CO CZEKA ZNAKI ZODIAKU?
KLIKNIJ I SPRAWDŹ W GALERII

Jowisz i Saturn w Koziorożcu będzie nagradzał raczej systematyczną pracę, niż błyskotliwe, lecz rzadkie wybuchy talentu.

Przeciętność zostanie doceniona, oryginałom Saturn w 2020 podziękuje. Praktycznie, stałe w poglądach Koziorożce, Panny i Byki mogą liczyć na udany, zgodny z ich pragnieniami rok.

Nie przegapcie

Raki, Skorpiony i Ryby zostaną otoczone opieką przez Jowisza oraz Saturna i Plutona. Może nie zawsze będzie to opieka chciana, ale dzięki niej znaki wodne wyjdą z kłopotów na prostą, wygodną drogę.

Horoskop roczny na 2020 - ROK STABILNOŚCI. Co przyniesie ludziom spod kolejnych znaków zodiaku? Zobaczcie szczegółowe przepowiednie.Sprawdźcie, co przyniesie na kolejnych slajdach >>>

Wielki horoskop roczny na 2020: Rok przestępny przyniesie ho...

Co czeka znaki ognia? Barany, Lwy i Strzelce z trudem zniosą rok, w którym sprawy toczą się wolno, a wpływ Księżyca wymaga od nich cierpliwości, taktu i intuicji, których im właśnie brak.

Znaki powietrza Bliźnięta,Wagi i Wodniki szybko odnajdą się w klimatach 2020 roku, pomogą im w tym talenty dyplomatyczne, a Księżyc wzmocni ich intuicję. Dzięki niej unikną pułapek, których w roku 2020 przez skryte działania Księżyca i Saturna będzie całkiem sporo.

Wielki horoskop roczny na 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Wielki horoskop roczny dla wszystkich znaków zodiaku zawiera wskazówki i drogowskazy od wróżki Yasminy. W swoim horoskopie zwraca ona uwagę na:

 • życie miłosne,
 • sprawy zawodowe,
 • relacje międzyludzkie,
 • prozę życia.

Ponadto każdy znak zodiaku otrzymał sentencję na 2020 rok, którą winien rozważyć.

Szczególnie w kontekście relacji wróżka zaleca kierowanie się intuicją i rozwagą. Choć ciężko będzie zachować powściągliwość, gdy w grę wejdą emocje.

Dlaczego z ludźmi jest jak z kwaśnym mlekiem, cienka warstwa to śmietanka, a reszta to wodnista serwatka? - przypomina słowa Hansa Christiana Andersena, który był zodiakalnym Baranem, wróżka Yasmina.

Warto o tym pamiętać i dbać o to, by wokół siebie mieć dobrych i życzliwych ludzi. A cała reszta się ułoży. I to lepiej, niż w roku 2019.

Horoskop roczny 2020. Jakim znakiem zodiaku jesteś?

Sprawdź, jakim jesteś znakiem zodiaku. Horoskop roczny powie ci prawdę o tym, co czeka cię w 2020 roku.

 • Baran (21 marca -19 kwietnia)
 • Byk (20 kwietnia - 20 maja)
 • Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)
 • Rak (21 czerwca - 22 lipca)
 • Lew (23 lipca -22 sierpnia)
 • Panna (23 sierpnia -22 września)
 • Waga (23 września -22 października)
 • Skorpion (23 października - 21 listopada)
 • Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)
 • Koziorożec (22 grudnia -19 stycznia)
 • Wodnik (20 stycznia -18 lutego)
 • Ryby (19 lutego -20 marca)

Zobaczcie koniecznie

Bądź na bieżąco i obserwuj

od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński