Wielki finał akcji POKAŻ TALENT! Zobacz finałową galę i poznaj zwycięzców

Bogusław Kaczmarek
Bogusław Kaczmarek

Wideo

Udostępnij:
Poznaliśmy zwycięzców ogólnopolskiego finału akcji POKAŻ TALENT! Finałowe głosowanie trwało do wtorku, 29 grudnia do godz. 21. Zwycięzcy zdobyli tytuły Talent Roku Polski 2020 i główne nagrody w wysokości 10 000 złotych.
Zobacz wyniki
wielkiego finału
Talent wokalny - soliści
Talent muzyczny - soliści
Talent wokalno-muzyczny - zespoły
Talent taneczny - soliści i pary
Talent taneczny - grupy
Talent niezwykły
Talent fotograficzny

Finaliści akcji POKAŻ TALENT! w kategoriach Talent wokalny - soliści, Talent muzyczny - soliści i Talent taneczny - soliści i pary, Talent wokalno-muzyczny - zespoły, Talent taneczny - grupy oraz Talent niezwykły wystąpili na scenie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Podczas gali zostali zaprezentowani też finaliści w kategorii Talent Fotograficzny. Na scenie wystąpiła także trójka laureatów w kategorii Małe Talenty. Finałowa gala miała swoją premierę w naszym serwisie w poniedziałek, 28 grudnia o godz. 19.

Finałowe głosowanie wyłoniło zdobywców GŁÓWNYCH NAGRÓD - tytułu i statuetki TALENT ROKU POLSKI 2020 w każdej kategorii oraz głównych nagród finansowych w wysokości 10 000 złotych. W kategorii Talent Fotograficzny finałowe głosowanie zdecyduje o przyznaniu nagrody, którą jest wyjazd do USA na fotowyprawę Montana & Wyoming.

__________

Informacji o akcji udziela:
Kamila Kalinowska
tel. 697 770 254
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: kamila.kalinowska@polskapress.pl

Regulamin ogólnopolskiego finału

Materiał oryginalny: Wielki finał akcji POKAŻ TALENT! Zobacz finałową galę i poznaj zwycięzców - Polska Times

Dodaj ogłoszenie