MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Weź udział w konkursie „Na szlaku Baltic Pipe” i stań się współtwórcą nowej mapy turystycznej Pomorza Zachodniego

Akcja specjalna Konkurs fotograficzny Na szlaku Baltic Pipe
Zdjęcie ulubionego miejsca na Pomorzu Zachodnim - tylko tyle i aż tyle potrzeba, aby wziąć udział w konkursie „Na szlaku Baltic Pipe”, organizowanym przez Polska Press Grupę (wydawcę Głosu Szczecińskiego) którego fundatorem jest GAZ-SYSTEM. Osoby, które podejmą wyzwanie, staną przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród oraz miana współtwórcy nowej mapy turystycznej województwa zachodniopomorskiego.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach: kulturalno-historycznej i przyrodniczej. Jest kierowany zarówno do profesjonalistów, jak i pasjonatów fotografii. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. A to, prócz zdjęcia, powinno zawierać krótkie uzasadnienie, dlaczego zgłaszane miejsce zasługuje na wyróżnienie na szlaku turystycznym województwa. Mogą to być punkty już uczęszczane przez turystów, znane tylko lokalnym mieszkańcom lub dopiero czekające na odkrycie. Najważniejsze to pokazać jak piękny, różnorodny i bogaty historycznie jest nasz region.

zgłoszenie konkursowe

Udział w konkursie mogą wziąć osoby pełnoletnie lub osoby powyżej 13. roku życia za pisemną zgodą rodzica lub opiekuna. Zgłoszenia będą przyjmowane do 25 sierpnia br. Prace oceni jury, w skład którego wejdą przedstawiciele fundatora konkursu GAZ-SYSTEM oraz przedstawiciele redakcji m.in. „Głosu Szczecińskiego” i „Głosu Koszalińskiego”. Zdjęcia będą oceniane pod kątem zgodności z tematem konkursu i wartości artystycznej, co sprawia, że szansę na zwycięstwo otrzymają nie tylko profesjonalni fotografowie, ale też amatorzy. Wyróżnionych zostanie po 12 autorów z każdego województwa, w którym są zbierane zgłoszenia. Wynik ogłosimy już 7 września. A nowy przewodnik po Pomorzu Zachodnim pojawi się w „Głosie Szczecińskim” i „Głosie Koszalińskim” 25 września.

Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody.

  • Pierwsze 300 osób, które poprawnie wypełniły formularz oraz zgłosiły swoje zdjęcia, otrzyma nagrodę książkową autorstwa Adama Wajraka „Wielka księga prawdziwych tropicieli”
  • Nagroda główna trafi łącznie do 6 autorów najlepszych zdjęć w każdej kategorii, w każdym województwie: - kamera Go Pro, plecak, - torba materiałowa, - konkursowa mapa turystyczna, - książka „Wielka księga prawdziwych tropicieli” autorstwa Adama Wajraka
  • Autorzy 30 wyróżnionych zdjęć wybranych przez Jury konkursu (po 5 w każdej kategorii w każdym województwie) otrzymają nagrody: - plecak, - stacja ładująca, - torba materiałowa, - konkursowa mapa turystyczna, - książka „Wielka księga prawdziwych tropicieli” autorstwa Adama Wajraka

*Jeśli laureat nagrody głównej lub wyróżnienia jest jednocześnie jedną z pierwszy 300 osób, które wysłały zgłoszenie, otrzymuje jedną książkę Adama Wajraka „Wielka księga prawdziwych tropicieli”.

>> KLIKNIJ i zgłoś swoje zdjęcie w konkursie! <<

Inspiracją do zdjęć konkursowych może być nazwa konkursu - „Na szlaku Baltic Pipe”. Nawiązuje ona do strategicznej inwestycji spółki GAZ-SYSTEM. Dzięki niej jeszcze więcej osób i instytucji z województwa zachodniopomorskiego będzie mogło używać błękitnego paliwa. Obecnie trwają prace nad rozbudową istniejącej tłoczni gazu w Goleniowie, budowy gazociągu Płoty-Goleniów oraz część gazociągu Goleniów-Lwówek. Inwestycja ma szansę nie tylko przynieść korzyści finansowe dla gmin, ale też zwiększyć atrakcyjność terenów województwa i przyciągnąć nowych inwestorów, a także wpłynąć na poprawę jakości powietrza między innymi dzięki przyłączeniu elektrociepłowni Dolna Odra. Co najważniejsze budowa jest prowadzona w sposób bezpieczny dla mieszkańców i ich otoczenia, a po zakończeniu prac gazociąg będzie nieustannie monitorowany, by zachować ciągłość przesyłania gazu do odbiorców.

zgłoszenie konkursowe

Konkurs odbywa się również na terenie województwa wielkopolskiego i lubuskiego, przez które także przebiega inwestycja Baltic Pipe. Najciekawsze zdjęcia z tych rejonów będzie można zobaczyć razem z wybranymi pracami z Pomorza Zachodniego w przewodniku turystycznym 25 września na łamach “Głosu”.

Honorowy patronat konkursu „Na Szlaku Baltic Pipe” objęli wojewodowie lubuskiego, wielkopolskiego i zachodniopomorskiego.

REGULAMIN KONKURSU

DO POBRANIA: Zgoda dla osób niepełnoletnich na udział w konkursie "Na szklaku Baltic Pipe"

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Tragiczne zdarzenie na Majorce - są zabici i ranni

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński