W najbliższy weekend (4-5 sierpnia) klienci ośmiu banków muszą przygotować się na utrudnienia. W niektórych bankach pojawią się problemy z płatnościami kartą, natomiast klienci innych będą musieli radzić sobie bez dostępu do bankowości mobilnej. Poniżej prezentujemy wykaz wszystkich weekendowych utrunień.

Bank Pocztowy
Od godziny 20 w piątek do soboty do godziny 18 niedostępna będzie bankowość internetowa. Możliwe, że problemy z bankowością internetową pojawią się też w godzinach 23-23:30 w sobotę. Z kolei w niedzielę od 7 do 13 niedostępna będzie usługa 3DSecure. Niedostępne będą wpłaty i wypłaty w placówkach banku i Poczty Polskiej.

Deutche Bank
W sobotę od północy do 8 rano niedostępne będą systemy db easyNET i powerNET, a także szybkie płatności internetowe. W tym czasie, z usług teleserwisu będzie można korzystać w ograniczonym zakresie.

Euro Bank
W nocy z piątku na sobotę od 23:35 do 3 rano będą trwały prace modernizacyjne. W tym czasie klienci nie będą mogli korzystać z serwisu eurobank online oraz aplikacji mobilnej.

ING Bank Śląski
Najpoważniejsze utrudnienia dla klientów ING Banku Śląskiego potrwają w nocy z soboty na niedzielę od północy do 6 rano. Ograniczony będzie dostęp do bankowości internegowej Moje ING oraz aplikacji mobilnej Moje ING mobile, bankomatów i wpłatomatów. Wszystko przez prace modernizacyjne, które będą wtedy prowadzone w systemie.

Dodatkowo klienci tego banku mogą mieć problemy z płaceniem kartami płatniczymi i kredytowymi (w tym płatnościami telefonem), a także w realizacjach płatności BLIK. Trzeba również nastawić się na problemy w dostępie do systemu rozliczeń płatności natychmiastowych Express Elixir, BlueCash, systemu ING Business oraz systemu ING CardsOnLine.

Karta Dużej Rodziny pozwala korzystać ze zniżek cenowych i specjalnych ofert. Ciągle pojawiają się nowe, w tym bardzo przydatne w wakacje. Kliknij w ten tekst a dowiesz się co zaoferował Lidl, gdzie kupisz tańsze paliwo i na jakie inne korzyści możesz liczyć!

To jednak nie koniec, bo w sobotę od godziny 15 klienci ING Banku Śląskiego nie będą mogli korzystać z natychmiastowego rozliczania wymiany walut w Kantorze przez Moje ING oraz Moje ING mobile. Od północy do 6 rano nie będzie również można nadawać kodów PIN do kart oraz korzystać z modułu Makler w Moim ING.

Teraz masz pełny wybór: wniosek o 300 złotych na ucznia możesz złożyć przez Internet, w urzędzie gminy albo wysłać pocztą. Jak to zrobić - w tym wniosek do wydruku, adresy wszystkich punktów przyjmujących wnioski w Polsce oraz banków pomagających składać wnioski on-lin i inne ważne wiadomości - po prostu kliknij w ten tekst!

Getin Noble Bank
Od godziny 23:30 w piątek do 8 rano w sobotę nie będą dostępne aplikacje bankowości mobilnej oraz bankowości internetowej.

mBank
W niedzielę od 4 do 8 rano nastąpi wyłączenie mKantoru, który umożliwia wymianę walut w telefonie. Usługa będzie niedostępna w godzinach w serwisie transakcyjnym oraz na urządzeniach mobilnych.

Pekao
W sobotę w godzinach 11-18 mogą wystąpić ograniczenia w dostępie do serwisu Pekao24Makler. Wszystko przez prace serwisowe, które bank zaplanował właśnie na sobotę.

Raiffeisen Polbank
W niedzielę od 7 rano do 13 mogą występować problemy z realizacją transakcji kartami w sklepach internetowych, które wymagają autoryzacji hasłem 3D-Secure.

Niedziela handlowa, wszędzie promocje. Który sklep wybrać na zakupy? Kliknij po prostu w ten tekst a uzyskasz "ściągawkę" - nasz TOP 6 - czyli, czym chcą przyciągnąć klientów do sklepów najpopularniejsze sieci handlowe!

Znów zmasowany atak hakerów na klientów bankowości internetowej i mobilnej. Bank PKO BP i mbank ostrzegają swoich klientów. A Twój bank? Kliknij po prostu w ten tekst!