W Świnoujściu Polska pokonała Estonię 5:3 [zdjęcia]

Bartek Wutke
Tak cieszyli się nasi po bramce Michała Grunta, po której wyszli na prowadzenie. Fot. Bartek Wutke
5:3 zawodnicy reprezentacji Polski U-17 pokonali swoich rówieśników z reprezentacji Estonii.
Polska - Estonia U-17

Trenerem polskie kadry jest Władysław Żmuda, znany przed laty piłkarz reprezentacji kraju. Zespoły grały dwa razu po 40 minut. Początek meczu zaczął się pechowo dla naszej drużyny. Już w trzecie minucie stracili bramkę. Potem jednak poszło już lepiej i w 17 minucie było 3:1 dla Polaków. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:2 dla naszych.

Na stadion dopingować przyszła młodzież ze świnoujskich szkół. Konkurs na najlepszy doping wygrało Gimnazjum Publiczne nr 2.