MKTG SR - pasek na kartach artykułów

W sobotę w Szczecinie odbędzie się festyn z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

Bogna Skarul
Bogna Skarul
Dzień Rodzicielstwa Zastępczego to nie tylko okazja do wspólnego świętowania i podziękowania rodzicom zastępczym za ich trud i ogromne zaangażowanie wkładane w codzienne wychowanie dzieci, które z różnych powodów nie mogą mieszkać ze swoimi rodzicami
Dzień Rodzicielstwa Zastępczego to nie tylko okazja do wspólnego świętowania i podziękowania rodzicom zastępczym za ich trud i ogromne zaangażowanie wkładane w codzienne wychowanie dzieci, które z różnych powodów nie mogą mieszkać ze swoimi rodzicami mat. prasowe
W sobotę 18 maja Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Szczecinie organizuje dla wszystkich mieszkańców na Jasnych Błoniach festyn z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. To okazja do wspólnej zabawy oraz integracji środowiska rodzin zastępczych. Zabawa rozpocznie się o godzinie 11.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie Magdalena Różczka, znana aktorka, która jest zaangażowana w tematy rodzicielstwa zastępczego i jest ambasadorem ogólnopolskiej kampanii promującej rodzicielstwo zastępcze.

Kampania promująca rodzicielstwo zastępcze w Szczecinie oraz działania prowadzone przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w tym zakresie objęte są Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Szczecin. Konferencja jest także objęta Patronatem Honorowym Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego.

Dzień Rodzicielstwa Zastępczego to nie tylko okazja do wspólnego świętowania i podziękowania rodzicom zastępczym za ich trud i ogromne zaangażowanie wkładane w codzienne wychowanie dzieci, które z różnych powodów nie mogą mieszkać ze swoimi rodzicami. To także czas, w którym MOPR chce rozmawiać o potrzebach i sytuacji pieczy zastępczej w naszym mieście.

Podczas festynu MOPR promuje także ideę rodzicielstwa zastępczego, dlatego jest to także doskonała możliwość do zapoznania się z tematem pieczy zastępczej. Podczas festynu pracownicy ośrodka udzielają pełnej informacji dla potencjalnych kandydatów na rodziców zastępczych. Wspólna zabawa rozpocznie się o godzinie 11.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Grosicki kończy karierę, Polacy przed Francją czyli STUDIO EURO odc.5

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński