MKTG SR - pasek na kartach artykułów

W sobotę kolejny pchli targ w Świnoujściu

am
AM
Kolejny pchli targ odbędzie się w sobotę, w godz. 9 -16. Miejsce: parking przy ul. 11 Listopada, przy stacji UBB.

Pchli targ, to miejsce gdzie mieszkańcy Świnoujścia i okolic mogą wymienić lub sprzedać używane rzeczy. Zgodnie z obowiązującą uchwałą rady miasta, opłata za stoisko do 7 metrów kwadratowych wynosi 2 złote.

Kiedy następne?

- 28 lipca w godz. 9.00 - 16.00
- 25 sierpnia w godz. 9.00 - 16.00
- 29 września w godz. 9.00 - 16.00
- 27 października w godz. 9.00 - 14.00
- 27 listopada w godz. 9.00 - 14.00

Regulamin "Pchlego targu"

Sprzedaż bądź wymiana rzeczy, przedmiotów używanych lub niepotrzebnych, przez osoby prywatne w trakcie "Pchlego Targu" odbędzie się w dniu 10 grudnia 2011 r. w godzinach od 09:00 do 14:00, na placu w kwartale ulic: 11 Listopada, Legionów i Wojska Polskiego (plac przy stacji UBB).
Organizatorem wydarzenia plenerowego "Pchli Targ" jest Prezydent Miasta Świnoujście.
Celem "Pchlego targu" jest umożliwienie sprzedaży, zakupu lub wymiany przez osoby prywatne pełnoletnie lub nieletnie za zgodą opiekunów rzeczy/przedmiotów używanych bądź niepotrzebnych.
Przykładowe przedmioty, które mogą być wystawione podczas "Pchlego Targu": książki, płyty CD i DVD, gry komputerowe, filmy, antyki, galanteria domowa, wyroby dekoracyjne, biżuteria, sprzęt AGD i RTV i ich części, instrumenty muzyczne i ich części, rekwizyty wojskowe, drobne rękodzielnictwo, przedmioty kolekcjonerskie, odzież, meble.
Sprzedaż / wymiana towarów poza wyznaczonym terenem jest zabroniona.
W targu nie mogą brać udziału firmy i osoby prowadzące działalność gospodarczą w tym zakresie oraz osoby będące przedstawicielami firm prywatnych, sprzedające w trakcie "Pchlego Targu" asortyment danej firmy.
Na sprzedaż przedmiotów, niewymienionych w pkt 6 Regulaminu wymagana jest zgoda organizatora.
Ze sprzedaży na "Pchlim Targu" wyklucza się towary nielegalne, niebezpieczne, żrące, o nieprzyjemnym zapachu, alkoholu, papierosów oraz towary niedopuszczone do handlu i ekspozycji na podstawie przepisów prawa.
Przeznaczone do sprzedaży rzeczy/ przedmioty powinny być estetyczne i czyste.
Sprzedający we własnym zakresie jest zobowiązany przygotować miejsce ekspozycji sprzedawanych rzeczy. np.: stolik, parasol, przenośna szafka, wieszak, itp.
Organizator ma prawo do usunięcia z "Targu" stoisko, które jest niezgodne z regulaminem charakterem "Pchlego Targu".
Organizator nie odpowiada za szkody spowodowane kradzieżą, wandalizmem, działaniem sił przyrody i innymi zdarzeniami losowymi.
Wszelkie zobowiązania za transakcje zawierane na kwotę wyższą niż zwolnienia od podatku, ponoszą strony umowy cywilnoprawnej, jaką jest kupno i sprzedaż.
Po zakończeniu "Targu" sprzedający zobowiązany jest do posprzątania miejsca, gdzie znajdowało się jego stoisko. Odpady muszą być wyrzucone wyłącznie do przeznaczonych do tego pojemników.
Egzekwowanie niniejszego Regulaminu bierze na siebie organizator, a w jego imieniu również Straż Miejska w Świnoujściu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński