Vestdavit Production Sp. z o.o. - Solidny pracodawca poszukuje solidnych pracowników

Artykuł sponsorowany Vestdavit Production Sp. z o.o.
Udostępnij:
Firma Vestdavit Production Sp. z o.o. znajdująca się w Redzikowie na terenie Słupskiej Specjalnej Stefy Ekonomicznej poszukuje wykwalifikowanych pracowników, jak i osób z mniejszym doświadczeniem. Zapewnia atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz liczne benefity.

-Liczą się przede wszystkim chęci do pracy i pozytywne nastawienie, dlatego też postanowiliśmy opisać czym dokładnie się zajmujemy. Wielu potencjalnych pracowników, nawet nie wie, że mogłoby dołączyć do naszego zespołu. Poszukujemy solidnych osób, które będę chciały pozostać w rodzinie Vestdavit na dłużej”- mówi Katarzyna Stańczyk, dyrektor zarządzający Vestdavit Production Sp. z o.o.

W plebiscycie „Nasze Dobre z Pomorza” Vestdavit startuje w kategorii Pracodawca.

Firma zatrudnia 70 osób w dwóch zakładach produkcyjnych: w Redzikowie oraz w Miastku. W Redzikowie mieści się również część administracyjna firmy. Ponad 60% zespołu to wieloletni pracownicy.

Firma od kilkunastu lat zajmuje się produkcją żurawików stalowych i aluminiowych, produktów offshore oraz włazów okrętowych, spełniających wymogi systemów zarządzania jakością: ISO 9001:2015 oraz MED-D. W tym czasie stała się ekspertem w zakresie produkcji najwyższej jakości systemów wodowania i podejmowania z wody łodzi, przy użyciu zaawansowanych żurawików łodziowych. Żurawiki instalowane są głównie na statkach ratunkowych oraz patrolowych, służą również do obsługi platform wiertniczych, farm wiatrowych oraz portów morskich.

W związku z rozwojem, Vestdavit poszukuje pracowników, którym oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia. Rekrutuje monterów, rurarzy (monterów hydrauliki siłowej), spawaczy oraz monterów konstrukcji stalowych. Firma zatrudnia na podstawie umowy o pracę oraz gwarantuje stałe wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska. Wieloletni pracownicy gratyfikowani są nagrodami jubileuszowymi.

Atrakcyjność miejsca zatrudnienia to nie tylko aspekty finansowe. Liczą się wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy oraz warunki socjalne: nowoczesne zaplecze sanitarne, szatnie z dedykowanymi szafkami oraz stołówka. W części socjalnej znajdują się automaty spożywcze. Swoim pracownikom Vestdavit zapewnia odzież ochronną dostosowaną do wykonywanej pracy wraz z praniem oraz całoroczne posiłki regeneracyjne. Każdy z pracowników ma też gwarantowane miejsce parkingowe, a osoby niezmotoryzowane mogą korzystać z linii numer 4, której rozkład jazdy zgodny jest z godzinami pracy firmy. Inne benefity to: bonusy świąteczne, spotkania i wyjazdy integracyjne oraz paczki dla dzieci.

- Przyszedłem tu do pracy po okresie zatrudnienia w firmie o podobnym profilu produkcji. Do tej decyzji skłoniły mnie dobre opinie o Vestdavit, jako o solidnym pracodawcy. I nie żałuję tej decyzji. Płace są na dobrym poziomie, z comiesięczną premią, warunki socjalne bez zarzutu. Jest też szereg innych korzyści, jak na przykład posiłki regeneracyjne, czy paczki świąteczne. Liczy się także przyjazna atmosfera w firmie – mówi pan Marcin, od półtora roku monter konstrukcji stalowych w Vestdavit.

Firma zapewnia szkolenia oraz uzyskanie uprawnień potrzebnych do wykonywania pracy na odpowiednich urządzeniach, takich jak: suwnica, wózek widłowy czy podnośnik koszowy.

- W Vestdavit pracuję od czterech lat, pracę rozpoczęłam od razu po studiach. Doceniane są tu kompetencje i zaangażowanie – mówi pani Justyna, manager działu technicznego

- Ta praca daje mi nie tylko stabilizację finansową, ale także możliwość rozwoju. Firma jest nowocześnie zarządzana, realizujemy ciekawe projekty w dobrze zorganizowanym procesie produkcji. Ważna jest także dobra atmosfera panująca w firmie.

Aktualnie Vestdavit poszukuje wykwalifikowanych pracowników oraz osób z mniejszym doświadczeniem, które chcą podjąć pracę na stanowiskach: monter oraz rurarz (monter hydrauliki siłowej). Praca polega na składaniu, łączeniu ze sobą części, elementów oraz podzespołów, na podstawie dokumentacji technicznej, a następnie montażu orurowania konstrukcji wraz z innym osprzętem hydrauliki.

Jakie są oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów? Znajomość rysunku technicznego, zdolność łączenia elementów i podzespołów zgodnie z dokumentacją, praca przy użyciu prostych narzędzi (klucze, młotki, wkrętarki, szlifierki pneumatyczne) oraz obeznanie w obsłudze podstawowych elektronarzędzi (szlifierka kątowa, wiertarka itp.). Liczą się również takie zalety, jak umiejętność pracy w grupie, chęć rozwoju oraz podnoszenia kwalifikacji. W przypadku rurarza dodatkowo liczy się umiejętność czytania schematów hydraulicznych, jak i umiejętność planowania rozmieszczania rur na konstrukcji.

Spółka Vestdavit inwestuje w rozwój pracowników, zarówno nowozatrudnionych, jak i z dłuższym stażem. Firma wdraża do zawodu osoby z małym doświadczeniem, zapoznaje z tematyką i sztuką montażu.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Vestdavit Production Sp. z o.o. - Solidny pracodawca poszukuje solidnych pracowników - Głos Koszaliński

Więcej informacji na stronie głównej Głos Szczeciński
Dodaj ogłoszenie