MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Uwaga! Zmiany w kursowaniu pociągów

Redakcja
Od 3 września do 15 października w związku z pracami modernizacyjnymi nastąpią częściowe zmiany w organizacji ruchu pociągów.

Nowy, zaktualizowany od 3 września, rozkład jest już dostępny na stronie internetowej intercity.pl.

Prace modernizacyjne prowadzone będą w wielu rejonach Polski m. in. na linii Warszawa - Trójmiasto, na odcinku Rawicz - Wrocław, pomiędzy Kutnem a Toruniem, na odcinku - Sosnowiec Jęzor - Jaworzno Szczakowa, czy na terenie Łódzkiego Węzła Kolejowego.

- Na części remontowanych tras wprowadziliśmy oferty promocyjne m. in. Bilet Rewelacyjny, a na trasie z Warszawy do Gdańska zaproponowaliśmy pasażerom pociągi expressowe w niższej cenie, zmieniając ich kategorię na TLK zachowując jednocześnie wyższy standard. W związku ze zmianami prosimy o uważne rozkładu jazdy przed podróżą - mówi Małgorzata Sitkowska, rzecznik PKP Intercity.

W celu lepszej komunikacji z pasażerami, spółka PKP Intercity wzmocni swoje Punkty Informacyjne. Informacje na temat wszelkich zamian w organizacji ruchu podróżni mogą znaleźć również na stronie przewoźnika pod adresem www.intercity.pl, na dworcach oraz pod numerem Infolinii Kolejowej Intercity 19 757 . Należy również pamiętać, że informacji w pociągach, dotyczących ruchu kolejowego, udzielają drużyny konduktorskie.

Zmiany dotyczące pociągów kursujących w naszym regionie

"Wołodyjowski" relacji Przemyśl Główny - Szczecin Główny kursuje drogą okrężną na odcinku Wrocław Mikołajów - Poznań Główny przez Milicz, Krotoszyn, Jarocin z pominięciem stacji: Oborniki Śląskie, Żmigród, Rawicz, Leszno, Kościan

Na odcinku Wrocław Główny - Poznań Główny pasażerowie mogą korzystać z przejazdu w pociągu 35108/9 "Słowiniec".

"Przemyślanin" relacji Świnoujście/Szczecin Główny - Przemyśl Główny kursuje drogą okrężną na odcinku Poznań Główny - Wrocław Mikołajów przez Jarocin, Krotoszyn, Milicz z pominięciem stacji: Kościan, Leszno, Rawicz, Żmigród, Oborniki Śląskie

W zamian, pasażerom pociągu "Przemyślanin" zapewniono honorowanie biletów w pociągach Spółki "Przewozy Regionalne: 87126 na odcinku Poznań Główny - Leszno i w pociągu 79732 na odcinku Leszno - Rawicz. Na odcinku Rawicz - Wrocław Główny zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński