Utrudnienia w rejonie skrzyżowania Langiewicza z Księcia Bogusława X w Szczecinie - 23.02.2020. Będą kręcić tam serial "Odwilż" HBO
Redakcja
Archiwum, zdjęcie ilustracyjne
W niedzielę, 23 lutego mogą pojawić się utrudnienia w ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Langiewicza z ul. Księcia Bogusława X w Szczecinie - informuje Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego.
W niedzielę, w godzinach 7–16.30 będą tam kręcone zdjęcia do serialu "Odwilż".
- Prosimy kierowców o szczególną uwagę - apeluje ZDiTM.
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.