Urodziny Pana Materaca! Promocje i porady fizjoterapeuty!

Materiał informacyjny Wizjo Sp. z o.o
Wielkie urodziny Pana Materaca! Dziesiąta rocznica powstania marki Pan Materac! Z tej okazji przygotowaliśmy wiele rabatów i akcji promocyjnych! Materace taniej do nawet 40% oraz darmowe konsultacje z fizjoterapeutą w salonie Pan Materac w Szczecinie! Przyjdź i świętuj z nami kolejne urodziny. Zapraszamy!

Materace taniej o nawet 40%!

Z okazji okrągłych urodzin marki Pan Materac przygotowaliśmy wiele korzystnych rabatów na wysokiej jakości materace do spania. Wybrane produkty przeceniliśmy nawet o 40% od cen regularnych!

W dniach 18-25.09.2021 r. niemal wszystkie materace szwedzkiego producenta Hilding dostępne będą w promocji 20% (Promocja nie obowiązuje na materace Hilding z kolekcji Family).

Ciekawą propozycją są również ekskluzywne materace z serii Curem, których ceny także będą obniżone aż o 20%! Urodziny Pana Materaca to idealna okazja do odwiedzenia salonu i zakupu materaca w niezwykle korzystnej cenie!

Ale to nie wszystko! Najkorzystniejszą promocją objęte zostały materace z kolekcji Pan Materac, których ceny będą niższe nawet o 40% od cen regularnych!

  • kieszeniowo-piankowe materace Original Multi i Puls, jak również piankowy model Select Massage w promocji do 40%!,
  • termoelastyczny materac Original Thermo z rabatem 35%,
  • piankowy materac Tempo w niższej cenie o 25%!

Pełna oferta produktowa na stronie: www.panmaterac.pl

Promocje ograniczone czasowo!

Porady fizjoterapeuty w salonie Pan Materac w Szczecinie!

Podczas trwania urodzin zapewniamy profesjonalne porady fizjoterapeuty, który dostępny będzie w salonie w Szczecinie w dwie najbliższe soboty (tj.: 18.09 oraz 25.09). Odpowiednie dopasowanie materaca do budowy ciała oraz wiedza na temat prawidłowego ułożenia kręgosłupa są niezwykle istotne w kontekście wygody i komfortu podczas codziennego odpoczynku.

W naszym salonie zapewniamy profesjonalną pomoc w doborze materaca!

Zapraszamy również do skorzystania z oferty nowego sklepu meblowego MEBI.PL: www.mebi.pl, w którym oferujemy wysokiej jakości, solidne meble do całego domu! Sprawdź teraz!

Lokalizacja salonu Pan Materac w Szczecinie:
ul. Struga 31A
70-784 Szczecin

tel.: 914 660 101
e-mail: szczecin@panmaterac.pl

Dodaj ogłoszenie