Urodzinowy Gang Galaxy, czyli wydarzenie specjalne

Materiał informacyjny Centrum Galaxy
W 18. Urodziny Centrum Galaxy hojnie sypie nagrodami. 9 października na klientów czekają karty podarunkowe oraz oryginalne piny o szczecińskim charakterze. To jednak nie wszystko – na fanów modnych akcesoriów czekać będzie stoisko bezpłatnej personalizacji obuwia! Kupując buty za minimum 150 zł, w dowolnie wybranym salonie na terenie centrum, można otrzymać bezpłatną „customizację”. Podczas wydarzenia specjalnego, Sneaker Boyz wykonają na obuwiu ręcznie malowane rysunki czy napisy.

MODOWA ŁOBUZERKA WYGRYWA
Urodzinowy Gang Galaxy zawsze wygrywa. Klienci, którzy w dniach 8 i 9 października, dokonają zakupu za minimum 300 zł udokumentowanego na maksymalnie dwóch dowodach zakupu, mają okazję zdobyć karty podarunkowe o wartości 50 zł. Nagrody wydawane są w sobotę, w Punkcie Obsługi Konkursu (na poziomie 0), w godzinach 11.00 – 19.00.

- Już od 18. lat Centrum Galaxy stanowi jeden z najważniejszych punktów modowych na mapie Szczecina, dlatego „pełnoletność” świętujemy pod hasłem: Urodzinowy Gang Galaxy – Modowa Łobuzerka. Wydarzenie nawiązuje do odważnej zabawy trendami oraz kultowej w naszym mieście postaci „szefa wszystkich szefów”, który tak jak nasze centrum – był modny, zanim to było modne. – mówi o wydarzeniu Monika Gogacz, dyrektor Centrum Galaxy.

SZCZECIN ZAWSZE W GRZE
Jak podbić stawkę i zdobyć dodatkowe nagrody? To proste! Wystarczy kochać Szczecin. Fani „portowego miasta” mogą bowiem liczyć na oryginalne piny będące wariacją na temat kultowej postaci oraz pewnej konserwy rybnej.

- Lokalność ma dla nas ogromne znaczenie. Szczecin od zawsze wyróżniał się podejściem do stylu, nie bojąc się odważnych i często niestandardowych rozwiązań. Może jest to zasługa sąsiedniego Berlina, a może indywidualizmu mieszkańców. Jedno jest pewne, nie ma drugiego takiego miasta. Stworzenie dedykowanych pinów, nawiązujących do kultowych symboli, to „puszczenie oka” w stronę lokalnej społeczności. Szczecińskich akcentów będzie więcej. Zagości u nas m.in. lokalne radio. Będzie można podpatrzeć, jak wygląda praca radiowca, a może nawet udzielić wywiadu – dodaje Monika Gogacz.

TAKIE BUTY
Świętując urodziny Centrum Galaxy „idzie o krok dalej” i proponuje swoim klientom bezpłatną personalizację obuwia oraz akcesoriów. Na czym to polega? Każdy, kto w dniach 8 i 9 października zakupi buty lub akcesoria za min. 150 zł, w dowolnie wybranym salonie na terenie Centrum Galaxy, może liczyć na ich personalizację. Punkt personalizacji będzie działał w sobotę, w godzinach 11.00 – 19.00.

- To będzie super sprawa! Tylko dla klientów Galaxy będziemy personalizować buty „na żywo”. Stworzymy egzemplarze, których nie znajdą u innych osób na ulicy. Specjalnie na to wydarzenie przygotujemy kilka unikatowych wzorów, będzie też można dodać napis z ważnym dla nas przesłaniem. Warto skorzystać z takiej okazji, ponieważ nie często zdarza się, aby zupełnie „za free” otrzymać ręcznie malowane buty. Normalnie taka usługa kosztuje kilkaset złotych. Czy zachęcamy? Jasne, że tak! – namawia do udziału w imprezie Darek Niedźwiedź, członek kultowej grupy Sneaker Boyz.

Warto więc pewnym krokiem udać się do Centrum Galaxy by zdobyć karty podarunkowe czy bezpłatnie spersonalizować nowo zakupione obuwie. Zakupy upoważniające do skorzystania ze sprzedaży bonusowanej trwają 8 i 9 października (piątek i sobota), a Punkt Obsługi Konkursu oraz personalizacji obuwia Sneaker Boyz będzie czynny wyłącznie 9 października (sobota), w godzinach 11.00 – 19.00.