Unia - Pogoń 0:4 do przerwy. Klasyczny hat-trick Moskalewicza

(mc)
Olgierd Moskalewicz (z prawej) w pierwszej połowie skompletował hat-tricka.
Olgierd Moskalewicz (z prawej) w pierwszej połowie skompletował hat-tricka. Fot. Marcin Bielecki
Unia Swarzędz - Pogoń Szczecin: Portowcy po pierwszych 45 minutach nie dają szans trzecioligowej Unii. Prowadzą w I rundzie Pucharu Polski 4:0.

Pierwszego gola dla przyjezdnych ze Szczecina zdobył Bartosz Ława, strzałem z rzutu wolnego. Kolejne trzy gole były autorstwa Olgierda Moskalewicza. Pierwszą bramkę popularny Olo strzelił z podania Piotra Prędoty. W 37. minucie Prędota sam strzelał na bramkę, ale jeden z rywali zablokował drogę do siatki ręką. Wyleciał z boiska, a z karnego nie pomylił się Moskalewicz. Za chwilę Olo skompletował klasycznego hat-tricka. Szczupakiem wykończył wrzutkę Macieja Mysiaka.