Ulica Miodowa na razie bez asfaltu. Będzie opóźnienie?

  Ulica Miodowa na razie bez asfaltu. Będzie opóźnienie?

  Zdjęcie autora materiału

  Mariusz Parkitny

  Głos Szczeciński

  Głos Szczeciński

  Ulica Miodowa na razie bez asfaltu. Będzie opóźnienie?
  1/7
  przejdź do galerii
  Nie ma na razie zgody na ułożenie asfaltu na ulicy Miodowej łączącej Osów z Warszewem. Inwestycja może być gotowa z opóźnieniem.
  Według harmonogramu, budowa warta 8 mln zł powinna być zakończona do końca marca. Łagodna zima nie wstrzymała prac, a jednak otwarcie może się opóźnić. Do zrobienia jest jeszcze m.in. asfaltowanie kilkusetmetrowego odcinka.

  - Większość prac została już zrealizowana. Z najważniejszych rzeczy do zrobienia pozostało ułożenie asfaltu. Jednak ze względów technicznych inspektor budowy nie wyraził na to jeszcze zgody, co finalnie może przełożyć się na przesunięcie terminu zakończenia inwestycji. Ostatecznej decyzji w tej sprawie jeszcze nie ma- mówi Piotr Zieliński ze szczecińskiego magistratu.

  Ulica Miodowa jest łącznikiem między Osowem i rozbudowującym się szybko Warszewem. Inwestycja obejmuje budowę brakującego fragmentu ulicy do skrzyżowania z ulicą Andersena. Dlatego jest tak oczekiwana przez mieszkańców, szczególnie tych, którzy w drodze do pracy jadą w kierunku jeziora Głębokie. Do tej pory musieli korzystać z objazdów ulicami Podbórzańską, Andersena czy Duńską.

  Do tej pory zakończono prace związane z kanalizacją deszczową i sanitarną, siecią gazową i wodociągową , ustawiono nowe latarnie, ułożono krawężniki i warstwę pod asfalt. Wykonano przepust na cieku Osówka, który odprowadza deszczówkę z jezdni.

  Nie wiadomo jeszcze, czy przez ul. Miodową będzie kursował autobus.


  ZOBACZ TAKŻE:
  Arkońska. Wieści z placu budowy. Kiedy koniec? [ZDJĘCIA]  POLECAMY RÓWNIEŻ: QUIZ. Sprawdź, co wiesz o pracy taksówkarza


  ______________________________________________________________________________

  CZYTAJ TEŻ: Ile za trzaśnięcie drzwiami w taksówce w Szczecinie? Część taksówkarzy chce by stawka była wyższa  ZOBACZ TAKŻE: Taksówkarskie przepychanki przed Dworcem Głównym PKP w Szczecinie. Miasto szuka wyjścia z impasu

  CZYTAJ RÓWNIEŻ: TAXI w Szczecinie. Co ujawniła kontrola policji?

  WIDEO: Najstarszy taksówkarz w Polsce ma 90 lat


  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  PRZEPISY

  PORADY