Uczelnia z siedzibą w Twoim salonie. Edukacja XXI wieku dostępna dla większości

Materiał informacyjny Wyższa Szkoła Biznesu National- LOUIS- University
Udostępnij:

A gdyby tak w sobotę włączyć laptopa i z kubkiem gorącej kawy rozsiąść się wygodnie w swoim ulubionym fotelu i móc studiować w własnym domu?

Kształcenie na odległość to dotychczas dla wielu studentów było czymś nie do pomyślenia. Uczelnie niemal wymagały obecności w murach budynku. Wszystko zmieniło się wraz z nadejściem pandemii, gdy nasze życie odwróciło się o 180 stopni. Wiele uczelni musiało poradzić sobie w nowej rzeczywistości, ale nie Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University. Jak to możliwe?

WSB-NLU od dawna zapewnia swoim studentom możliwość kształcenia na odległość, i to bez wychodzenia z domu. To placówka edukacyjna, która od dawna jest przystosowana do prowadzenia zajęć online, co znacznie wpłynęło też na jakość kształcenia w czasie pandemii. Dlaczego warto wybrać uczelnię, która zagości w Twoim domu i da Ci swobodę działania?

Ugościj wykładowcę w swoim domu, oczywiście nie fizycznie, ale online!

Warto zauważyć, że uczelnia, która od dawna ma w swojej ofercie zajęcia prowadzone online, a placówka przystosowana do zajęć internetowych na potrzeby koronawirusa - to coś zupełnie innego! Działania na “szybko” nigdy nie przynoszą odpowiednich rezultatów. Wiele kwestii odbywa się kosztem czegoś. Stąd problemy m.in. podczas przeprowadzania sesji w czasie kształcenia zdalnego, trudności z łącznością czy wzajemnym zrozumieniem.

W przypadku nowoądeckiej Uczelni tak nie jest. Uczelnia od lat opracowywała program nauczania online, wykorzystując przy tym doświadczenia edukacyjne oraz ocenę kształcenia. WSB-NLU posiada własną, w pełni dedykowaną na potrzeby uczelni platformę, która służy nauczaniu zdalnemu. Oferta to nie tylko przeniesienie kursów czy zajęć do świata internetu, to coś znacznie więcej!

Na co zwrócić uwagę wybierając uczelnię online?

Jak dowiedzieć się, czy dana uczelnia niepubliczna, która oferuje zajęcia online, rzeczywiście jest warta uwagi? Warto wziąć pod uwagę kilka czynników i odpowiedzieć sobie na pytania:

● Czy uczelnia jest nowym tworem, a może istnieje na rynku od wielu lat?

● Czy ta uczelnia internetowa oferuje dostosowane do potrzeb usługi wsparcia i zasoby, które umożliwią mi osiągnięcie sukcesu?

● Czy ta uczelnia internetowa zapewnia wciągające, interaktywne i praktyczne środowisko nauki?

● Czy zdobędę zarówno umiejętności techniczne, jak i miękkie, które wyróżnią mnie na drodze do znalezienia pracy lub awansu?

● Czy dyplom z tej uczelni internetowej będzie szanowany przez pracodawców?

Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University w Nowym Sączu to uczelnia prywatna, która istnieje od… 30 lat! 1 października 2021 r. będzie obchodzić swój okrągły jubileusz.

Warto wiedzieć, że uczęszczanie na studia prowadzone online to jedynie wybór sposobu, w jaki zamierzasz się uczyć, a nie jakość kształcenia. Z tego powodu wszystkie zajęcia na WSB-NLU są interesujące i oparte o dokładnie ten sam program, jaki byłby spełniony podczas zajęć na terenie kampusu. Opcja ta jest idealna dla osób, które z różnych przyczyn nie są w stanie dojeżdżać na uczelnie a chcą poszerzać swoje kompetencje. RealTime online to studia dopasowane do młodych mam, osób aktywnych zawodowo czy osób z niepełnosprawnością ruchową.

Dodatkową zaletą jest fakt, że WSB-NLU nie stawia wyłącznie na kształcenie teoretyczne. Duży nacisk jest kładziony na praktykę, albowiem to ona pozwala w późniejszym czasie znaleźć zatrudnienie i daje możliwości do awansu. Treść studiów na WSB-NLU jest nastawiona na zastosowanie w świecie rzeczywistym, a nie tylko na teorię akademicką. Jest to możliwe, dzięki współpracy ze zróżnicowanym środowiskiem nauczania. Uczelnia z Nowego Sącza współpracuje z profesjonalistami z różnych dziedzin, o różnym poziomie doświadczenia zawodowego. Nie są to tylko wykładowcy, którzy wiedzę czerpią z książek naukowych, ale tacy, którzy wiedzą, jak zastosować ją w praktyce.

Work-life balance, czyli zapewnij sobie studia, które dadzą Ci pełną swobodę

Studiowanie online pomoże Ci zaoszczędzić czas i pieniądze, eliminując dojazd do kampusu, niwelując konieczność przeprowadzki do innego miasta, czy dostosowania swojej pracy lub życia prywatnego do studiów. Dzięki WSB-NLU zyskujesz czas, który możesz poświęcić m.in. na ukierunkowanie swoich ambicji akademickich, zawodowych lub osobiste poszukiwania.

Studia w formule RealTime Online to ogromna okazja dla osób, które są spoza Sądecczyzny i nie mogą przeprowadzić się, by móc swobodnie studiować na tej uczelni. To także szansa dla osób z niepełnosprawnościami, dla których codzienny dojazd na kampus byłby niemożliwy lub sprawiałby ogromne trudności. Studia online, które możesz odbyć we własnym fotelu czy kanapie to sposób dla młodych rodziców, którzy nie mogą sobie pozwolić na opiekunkę lub pozostawienie dziecka z kimś bliskim na czas studiowania.

Innowacyjny system nauczania, dzięki dedykowanej platformie CloudA™

Czy wiesz, że WSB-NLU działa na podstawie systemu informatycznego CODA już od 1997 r.? Niecałe dziesięć lat później powstał właśnie kompleksowy system Cloud Academy™ (obecnie funkcjonujący jako CloudA™).

Dzięki temu, że formuła studiów internetowych WSB-NLU pozwala na studiowanie z dowolnego miejsca na ziemi, możesz (oczywiście nie dosłownie), ale ugościć wykładowcę w swoim domu, biurze, przestrzeni coworkingowej, a nawet na plaży. Tak! Wszystko dlatego, że wykładowców nie interesuje miejsce, w którym się znajdujesz. Warunkiem jest dostęp do internetu oraz sprzęt, który umożliwi uczestnictwo w zajęciach.

Możesz ukończyć zajęcia w dogodnym dla Ciebie momencie, niezależnie od tego, czy jest to po pracy, czy podczas przerwy na lunch. Możesz zaplanować naukę na wtedy, kiedy jest najbardziej prawdopodobne, że przyswoisz nowe informacje. Niezależnie od tego, czy jesteś rannym ptaszkiem, czy nocnym markiem, możesz zalogować się do platformy CloudA, kiedy jest to dla Ciebie optymalny czas.

Studia w formule RealTime Online - na czym to polega?

Studia w trybie RealTime Online

Materiał oryginalny: Uczelnia z siedzibą w Twoim salonie. Edukacja XXI wieku dostępna dla większości - Polska Times

Dodaj ogłoszenie