Tylko remis Błękitnych Stargard. Gola stracili w doliczonym czasie

Akcja Piotra Wojtasiaka przyniosła pierwszą bramkę stargardzkiemu zespołowi.
Akcja Piotra Wojtasiaka przyniosła pierwszą bramkę stargardzkiemu zespołowi. Tadeusz Surma
W dwudziestej piątej kolejce II ligi piłkarskiej Błękitni Stargard zremisowali u siebie ze Stalą Stalowa Wola 2:2.

Stargardzki drugoligowiec pozostaje bez zwycięstwa w tym roku. W sześciu meczach zgromadzili tylko 4 punkty. Cztery razy zremisowali, dwa razy przegrali.

W dzisiejszym meczu w Stargardzie zagrały zespoły, które po zimowej przerwie nie wygrały. Lepiej spotkanie rozpoczęli gospodarze. Kontratak wyprowadził Piotr Wojtasiak, dograł piłkę do Wojciecha Fadeckiego, a ten do Patryka Skóreckiego, któremu pozostał strzelił do pustej bramki. W 18 minucie goście wyrównali wykorzystując karnego. Bramkę strzelił Bartłomiej Wasiluk.

W drugiej połowie atakowali Błękitni i w 78 minucie ponownie wyszli na prowadzenie. Tym razem to oni mieli karnego, a pewnie wykorzystał go Maciej Liśkiewicz. Błękitni jednak nie wygrali, ponieważ w 91 minucie rywale zdobyli gola. Piłka po strzale zawodnika gości odbiła się od słupka, trafiła w bramkarza Błękitnych Przemysława Wróbla i wpadła do siatki.

To drugi mecz w rundzie wiosennej na stargardzkim stadionie, w którym Błękitni wygrywali 2:1, a w doliczonym czasie przeciwnik wyrównał. Tak wcześniej było w spotkaniu przeciwko ROW 1964 Rybnik.

Jeśli doliczyć mecz przed przerwą zimową, 26 listopada 2016 roku w Legionowie z Legionovią, w którym był remis 1:1, to stargardzki drugoligowiec nie wygrał siedmiu ostatnich spotkań.

Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola 2:2 (1:1)

Bramki: Skórecki 10, Liśkiewicz 78 (k) - Wasiluk 18 (k), Wróbel 90 (s).

Błękitni: Wróbel, Gutowski, Baranowski, Liśkiewicz, Szymusik, Lisowski, Wojtasiak (69 Inczewski), Orłowski, Fadecki, Flis (88 Zdunek), Skórecki.