Tylko punkt

dc, 18 kwietnia 2005 r.
Zaledwie jeden punkt zdobyły trzy zespoły z naszego regionu w III lidze. Rezerwy Pogoni Szczecin zdołały wywieźć remis z Tczewa z meczu z Wisłą.

Unia Tczew - Pogoń II 2:2 (0:0)

Bramki: Motyka (65), Sarnecki (87) - Bejnierowicz 2 (51, 55-karny)
Pogoń II: Dębowski - Kasprak (63 Grosicki), Kamrowski, Celeban, Rodrigo, Kowal, Stróż, Skórski (84 Śliwiński), Norsesowicz (78 Mielniczek), Bejnierowicz, Orłowski (46 Przewoźniak).

W 55 minucie Bejnierowicz wykorzystał rzut karny i było 2:0 dla szczecinian. Wydawało się, że gospodarze nie będą już w stanie odebrać Pogoni wygranej.

Ale w 65 minucie Motyka zdobył dla Unii kontaktowego gola z rzutu wolnego. Pogoń II dała zepchnąć się do obrony. I w 87 minucie gospodarzom udało się wyrównać.

MIESZKO GNIEZNO - FLOTA ŚWINOUJŚCIE 1:0 (0:0)

Bramka: Pawłowski (85)

FLOTA: Michalski - Bochen, Miązek, Pietruszka, Broniecki, Cebulski, Niewiada, Noga (43 Komar), Mężydło, Marcin Łapiński, Mikuła.

- W końcówce popełniliśmy ogromny błąd - ze smutkiem mówi trener Floty, Andrzej Miązek. - Niewiada stracił piłkę w środku pola, Kuźmińczuk podał do Pawłowskiego. Nasz bramkarz niepotrzebnie do niego wyszedł i został przelobowany.

Flota miała kilka okazji do strzelenia gola. W 3 i 82 minucie Mikuła groźnie strzelał, ale zabrakło szczęścia. Potem główkował Marcin Łapiński. Najlepsza okazję miał Mężydło w 59 minucie, kiedy otrzymał podanie od Mikuły, ale z bliska przestrzelił.

KOTWICA KOŁOBRZEG - ODRA CHOJNA 3:0 (1:0)

Bramki: Gosik (20), Dubiela 2 (55, 80)

ODRA: Łubniewski - Kierul, Wąchała (46 Łągiewczyk), Całko, Celeban, Turkiewicz (61 Zielas), Kwaśniewski, Zatorski, Gajda (75 Mikitów), Żebrowski, Kopiecki.

W 20 minucie Gosik popisał się indywidualną akcją i sam ją świetnie wykończył. W 55 minucie były piłkarz Pogoni Szczecin, Dubiela, popisał się w swoim stylu - z rzutu wolnego precyzyjnie strzelił nad murem.

Piłka odbiła się jeszcze od poprzeczki, bramkarza i wpadła do siatki. W 80 minucie Hinc podał do wbiegającego w pole karne Dubieli, który posłał piłkę obok bezradnego Łubniewskiego.