Turniej Wiesława Wragi w Stargardzie. Grali oldboje Pogoni, Floty, Błękitnych, Stali Stocznia, Chemika

Turniej piłkarski oldbojów był w minioną sobotę na stadionie przy ulicy Ceglanej w Stargardzie Tadeusz Surma
Na stadionie piłkarskim przy ulicy Ceglanej w Stargardzie odbył się XXI Turniej Wiesława Wragi. Rywalizowali w nim oldboje z klubów z naszego regionu.

W turnieju Wiesława Wragi, w przeszłości piłkarza Błękitnych Stargard i Widzewa Łódź, były dwie kategorie wiekowe: plus 40 lat i plus 50 lat.

W kategorii plus 40 lat pierwsze miejsce zajęli oldboje Błękitnych Stargard. Na drugim uplasowała się Flota Świnoujście, na trzecim Stal Lipiany, na czwartym Stal Stocznia Szczecin, na piątym Pogoń Szczecin.

Najlepszy zawodnikiem turnieju wybrany został Piotr Florek ze Stali Lipiany, najlepszym bramkarzem Tomasz Masłowski z Floty, najlepszym strzelec był Grzegorz Legowicz z Floty, autor siedmiu bramek.

W kategorii plus 50 lat zwyciężyła Flota Świnoujście. Na drugim miejscu uplasowała się Pogoń Szczecin, trzeci był Chemik Police, czwarte miejsce zajęli Błękitni Stargard, piąta była Stal Stocznia Szczecin, a szóste miejsce zajął Wicher Przelewice/Nowogard.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Maciej Bienczycki z Pogoni, najlepszym bramkarzem Roman Fieducik z Pogoni, a najlepszym strzelec był Józef Rembisz z Chemika, autor sześciu bramek.

W XXI Turnieju Wiesława Wragi pod patronatem prezydenta Stargardu wzięło udział ponad 120 zawodników. Organizatorami byli Stowarzyszenie Byłych Piłkarzy i Sympatyków Błękitnych wraz z przyjaciółmi Wieśka.

Turniej piłkarski został rozegrany podczas Dni Stargardu 2019. Obejrzyj też międzynarodowy bieg uliczny w Stargardzie, w ramach święta miasta