Tu zdobędziesz wiedzę i praktyczne umiejętności. Studiuj w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu

Artykuł sponsorowany Wyższa Szkoła Biznesu National- LOUIS- University
Praktyka, dzięki której zdobywa się doświadczenie, jest najlepszą receptą na sukces – to dewiza Wyższej Szkoły Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu. Studiując tutaj – czy to zarządzanie, prawo, psychologię, czy informatykę – możesz być pewien, że zdobędziesz wiedzę, którą będziesz umiał wykorzystać w praktyce. Warto zapoznać się z ofertą edukacyjną tej uczelni. Rekrutacja trwa.

Właśnie to wyróżnia sądecką WSB-NLU: położenie maksymalnego nacisku na praktyczne aspekty kształcenia. Jest to możliwe dzięki kadrze dydaktycznej składającej się w większości z pracowników firm i instytucji z wielu branż, stałej współpracy z pracodawcami w zakresie patronatu nad kierunkami i prowadzenia zajęć oraz metodyce kształcenia opartej na warsztatach, studium przypadku oraz metodzie projektu.

Nowosądecka uczelnia prowadzi kształcenie na czterech kierunkach studiów. Są to: zarządzanie, psychologia, informatyka i najnowszy, uruchomiony od tego roku akademickiego – prawo. Pierwszy z nich kształci ekspertów z zakresu nie tylko zarządzania, ale również finansów, rachunkowości, HR, marketingu i reklamy. Kierunek nastawiony jest na rozwój indywidualny studentów oraz zajęcia praktyczne, bazujące na najlepszych polskich i amerykańskich wzorcach, dzięki czemu oferta edukacyjna na zarządzaniu jest unikalna i dopasowana do wymogów dzisiejszego rynku pracy.

Do wyboru są tu studia I i II stopnia, w tym na obu jest wiele atrakcyjnych specjalności. Na studiach licencjackich są to: analityk biznesowy, specjalista ds. administracji publicznej, specjalista ds. BHP, specjalista ds. logistyki, specjalista ds. marki i public relations, specjalista ds. organizacji eventów, specjalista ds. rachunkowości i finansów, specjalista ds. reklamy internetowej oraz specjalista ds. sprzedaży.

Natomiast na studiach II stopnia na kierunku zarządzanie studenci mają do wyboru następujące specjalności: zarządzanie projektami, zarządzanie kapitałem ludzkim, zarządzanie finansami, zarządzanie marketingiem, zarządzanie w administracji publicznej, organizacja procesowa, zarządzanie w sektorze Horeca, rachunkowość i controlling oraz analiza danych.

Psychologia na WSB–NLU to 5-letnie studia magisterskie, nastawione na zdobywanie umiejętności praktycznych m.in. w ramach diagnozowania, profilowania, wydawania opinii, prowadzenia terapii czy wykorzystywania testów psychologicznych. Warto podkreślić, że są to jedne z najlepszych studiów psychologicznych w Polsce; oferta edukacyjna sądeckiej uczelni otrzymała akceptację Polskiej Komisji Akredytacyjnej.

Na kierunku psychologia dostępne są specjalności: psychologia kliniczna i osobowości, psychologia biznesu oraz neuropsychologia. Oczywiście zajęcia są prowadzone przez specjalistów – praktyków z zakresu psychologii, pedagogiki i neurologii.

Kolejnym z kierunków, jakie ma w swej ofercie Wyższa Szkoła Biznesu, jest informatyka. To studia I stopnia – inżynierskie. Co ją wyróżnia? Zajęcia prowadzą praktycy – zawodowi programiści biznesowi i developerzy gier. Studenci odbywają praktyki i staże w firmach patronackich, a już na III roku realizują rozbudowane projekty komercyjne dla największych firm. Co istotne, na kierunku informatyka stosowana jest innowacyjna metoda nauczania: nauczanie przez projekt (Project-Based Learning).

Studenci informatyki mają do wyboru następujące specjalności: programista aplikacji biznesowych, programista gier komputerowych, analityk cyberbezpieczeństwa i grafik komputerowy.

I wreszcie najnowszy z kierunków oferowanych przez WSB–NLU, uruchomiony w październiku 2022 roku – prawo. 5-letnie jednolite prawnicze studia magisterskie zapewniają doskonałe przygotowanie z zakresu prawa zarówno pod kątem praktycznym, jak i teoretycznym. Do wyboru są dwie specjalności: prawo w biznesie oraz prawo w administracji.

Prawo w biznesie ma ubogacić studenta o wiedzę biznesową, m.in. z zakresu zarządzania. Natomiast druga specjalność – prawo w administracji – przygotowuje młodych ludzi do pracy np. w organach administracji, w różnych instytucjach czy organizacjach.
Jako że sądecka uczelnia przywiązuje wielką wagę do praktyki, na kierunku prawo nie brakuje przedmiotów o charakterze praktycznym, ekonomicznym, biznesowym, a studenci mają aż 900 godzin praktyk (w sądach, prokuraturach, kancelariach notarialnych, adwokackich i radcowskich). Dodajmy, że także kadrę stanowią doświadczeni dydaktycy oraz praktycy – m.in. czynni adwokaci, radcowie prawni i sędziowie.

Chcesz studiować w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu? Możesz składać dokumenty już teraz, ponieważ obecnie jest otwarta rekrutacja na semestr letni – na wszystkie cztery wymienione wyżej kierunki. Potrwa do końca lutego.
Więcej informacji: www.wsb-nlu.edu.pl
https://www.wsb-nlu.edu.pl/pl/rekrutacja
Paulina Szymczewska

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Tu zdobędziesz wiedzę i praktyczne umiejętności. Studiuj w Wyższej Szkole Biznesu w Nowym Sączu - Dziennik Bałtycki

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński
Dodaj ogłoszenie