Trzy gole w cztery minuty i wygrana LFA Szczecin w sparingu [ZDJĘCIA]

Do sezonu w III lidze kobiet przygotowuje się zespół LFA Szczecin. W pierwszym sparingu nasze zawodniczki ograły Kotwicę Kołobrzeg 3:2.

Kotwica występuje szczebel wyżej, a więc w II lidze kobiet i to ona jako pierwsza wyszła na prowadzenie za sprawą Agnieszki Fecycz. W 61. minucie, po czerwonej kartce dla bramkarki LFA, Kotwica prowadziła po wykorzystanym rzucie karnym już 2:0. Nasza drużyna nie cofnęła się, tylko zaatakowała. Efektem były trzy gole strzelone w cztery minuty i wygrana. Na listę strzelczyń wpisały się Katarzyna Tarnowska, Aneta Cyrulewska oraz Karolina Pydyszewska.

W środę LFA Szczecin rozegra kolejny mecz sparingowy. W miejscowości długie zagra z III-ligowym Stilonem Gorzów.