Trzecia z rzędu porażka Błękitnych Stargard w II lidze

Grzegorz DrążekZaktualizowano
Rafał Gutowski w tym sezonie jest podstawowym graczem stargardzkiego drugoligowca. Tadeusz Surma
W trzynastej kolejce spotkań II ligi piłkarskiej stargardzki zespół przegrał na wyjeździe z Legionovią Legionowo 1:2.

Błękitni Stargard zagrali dzisiaj w Legionowie bez kilku podstawowych zawodników. Żółte kartki wyeliminowały z gry obrońców Tomasza Pustelnika i Grzegorza Szymusika i napastnika Mateusza Węsierskiego. Grał natomiast Piotr Wojtasiak, który wrócił na boisku po kontuzji.

Na początku dzisiejszego spotkania piłkarze stargardzkiego drugoligowca mieli powody do zadowolenia. W 10 minucie Błękitnych na prowadzenie wyprowadził Patryk Skórecki. Ale później gole strzelali już tylko gospodarze.

W 16 minucie wyrównał Grzegorz Mazurek, a w 38 minucie na prowadzenie Legionovię wyprowadził Przemysław Rybkiewicz.
W drugiej połowie goli nie było. Błękitni przegrali trzecie kolejne spotkanie, po porażkach w Tarnobrzegu z Siarką 0:2 i w Stargardzie z Rozwojem Katowice 1:2.

W sobotę, 21 października, Błękitni zagrają u siebie z ROW 1964 Rybnik.

Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard 2:1 (2:1)

Bramki: Mazurek 16, Rybkiewicz 38 - Skórecki 10.

Błękitni: Ufnal, Gutowski, Liśkiewicz, Burzyński, Wojtasiak, Karmański, Orłowski (46 Włóka), Skórecki, Mosiejko (85 Wiśniewski), Fadecki, Magnuski (56 Więcek).