Trzeci mecz i trzeci remis Błękitnych Stargard

Rafał Gutowski i jego koledzy z Błękitnych pierwszy raz w tym roku nie stracili gola. Ale i pierwszy raz go nie zdobyli. Tadeusz Surma
W dwudziestej drugiej kolejce II ligi piłkarskiej stargardzki zespół bezbramkowo zremisował u siebie z Radomiakiem Radom.

W dzisiejszym spotkaniu oba zespoły miały okazje bramkowe. Najlepszych nie wykorzystali Bartosz Flis i Patryk Skórecki w Błękitnych Stargard i Leandro w Radomiaku Radom.

Flis mógł wyprowadzić stargardzki zespół na prowadzenie w 12 minucie, ale w dobrej sytuacji przestrzelił. W pierwszych minutach drugiej połowy świetnie w polu karnym znalazł się Skórecki, ale piłka po jego strzale głową przeleciała tuż obok słupka.
Leandro miał trzy świetne sytuacje w pierwszej połowie. Mając przed sobą tylko bramkarza Błękitnych Przemysława Wróbla przegrał z nim wszystkie pojedynki.

To był trzeci mecz po przerwie zimowej i trzeci remis Błękitnych Stargard. Wcześniej zremisowali u siebie z ROW 1964 Rybnik 2:2 i na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg 1:1. W kolejnym spotkaniu, 25 marca, stargardzki drugoligowiec zagra w Niepołomicach z Puszczą.

Błękitni Stargard - Radomiak Radom 0:0

Błękitni: Wróbel, Gutowski, Baranowski, Liśkiewicz, Szymusik, Lisowski, Karmański (46 Brzęczek), Skórecki, Więcek (84 Inczewski), Fadecki, Flis.