Trudny początek roku PSPS Chemika Police

(sz)
Podopieczne Mariusza Bujka przegrały drugi mecz z rzędu.
Podopieczne Mariusza Bujka przegrały drugi mecz z rzędu. Andrzej Szkocki
Siatkarki PSPS Chemika Police nie zwyciężyły jeszcze po przerwie noworocznej. W sobotę przegrały u siebie 1:3 z Silesią Volley Mysłowice.

Podopieczne Mariusza Bujka wróciły na własną halę po porażce na wyjeździe z Karpatami Krosno. Na papierze miały wiele argumentów, by powetować sobie straty. Niżej notowany przeciwnik - Silesia Volley Mysłowice zagrał jednak walecznie i zatriumfował w Policach.

Drużyna ze Śląska wygrała pierwszego seta na przewagi, a następnego z większą zaliczką. PSPS Chemik podniósł się jeszcze i wyrwał przyjezdnym partię kontaktową, jednak czwartego, jak się okazało ostatniego przegrał ponownie po emocjonującej końcówce 27:29.

PSPS Chemik Police - Silesia Volley Mysłowice 1:3 (25:27, 16:25, 25:22, 27:29)