Tragikomedia na budowie. Kobieta omal nie utonęła w błocie

mdr
Archiwum
Kobieta skracała sobie drogę do domu przez teren budowy przy ul. Belgijskiej w Szczecinie. Trafiła na błoto, co jej nie zraziło. Szła dalej. W pewnym momencie jednak zaczęła się niespodziewanie zapadać. Okazało się, że w tym miejscu jest małe bagno.

Powiadomiono straż pożarną, która do wyciągnięcia kobiety musiała użyć specjalistycznego sprzętu, używanego do ratowania ludzi znajdujących się na lodzie.

Jak nam powiedziała inspektor MSK, wyglądało to może zabawnie, ale było bardzo poważnie. Akcja wbrew pozorom była trudna. Strażacy dali sobie jednak radę Kobietę sprawnie wyciągnięto. Błoto sięgało jej już powyżej pasa.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze 4

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

w
witek
Numer nie z tej ziemi. Po co się pchała tam, gdzie jest ogrodzenie. A swoją drogą, jak oni tam zbudują dom? A może basen?
:)
wrzuc na www.tinypic.com lub www.666kb.pl i podaj linka
m
mieszkaniec
mam zdjęcia z tej akcji ale nie moge ich wstawić
m
mieszkaniec
Własnie budowlańcy wstawiają tablice i rozwijaja tasiemiki. KPINA
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński
Dodaj ogłoszenie