To nas kręci: Kobiece bieganie w Przecławiu. "To...

  To nas kręci: Kobiece bieganie w Przecławiu. "To fantastyczna sprawa!" [WIDEO]

  Zdjęcie autora materiału

  Paulina Targaszewska

  Głos Szczeciński

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  Bez względu na to czy pada, jest chłodno czy słonecznie - panie mieszkające w Przecławiu regularnie spotykają się w każdą sobotę rano, żeby wspólnie pobiegać. - To fantastyczna sprawa. Pracujemy nad sylwetką i kondycją, ładujemy energetyczne akumulatory, odpoczywamy i świetnie się ze sobą bawimy - zapewniają. Pomysłodawczyni, Ewa Wierzba opowiada o tej wyjątkowej inicjatywie w dzisiejszym odcinku programu "To nas kręci". Zapraszamy do oglądania!
  Akcja "Kobiece Bieganie" organizowana jest co sobotę w Przecławiu od stycznia tego roku. Najpierw wspólnie biegało tylko kilka pań. Teraz potrafi zgromadzić się ich prawie 30. Kondycja czy wiek nie mają tu znaczenia. Najmłodsza uczestniczka ma zaledwie 13 lat.

  - Są wśród nas kobiety, które biorą udział w maratonach, ale biegają z nami i takie, które dopiero zaczynają swoją przygodę z aktywnością fizyczną - mówi Ewa Wierzba, pomysłodawczyni akcji. - Do pokonania jest zawsze 5 km. W zależności od kondycji i możliwości jedne panie całą trasę biegną, inne maszerują, ale zawsze wszystkie wzajemnie się wspierają i motywują.

  Jak można się przyłączyć do "Kobiecego biegania"? Gdzie spotykają się uczestniczki? I przede wszystkim - dlaczego warto biegać z paniami z Przecławia? Tego dowiecie się w dzisiejszym odcinku programu "to nas kręci". Zapraszamy do oglądania!

  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GS24 poleca:

  Wideo