To nas kręci: Kasia Hubińska - projektantka mody inna niż...

  To nas kręci: Kasia Hubińska - projektantka mody inna niż wszystkie [WIDEO]

  Zdjęcie autora materiału

  Paulina Targaszewska

  Głos Szczeciński

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  To nas kręci: Kasia Hubińska - projektantka mody inna niż wszystkie [WIDEO]
  Nie zatrudnia krawcowych ani szwaczek. Wszystkim zajmuje się sama - tworzy projekty, wybiera materiały, szyje i godzinami ozdabia kreacje. Wszystko po to, żeby każdy stworzony przez nią strój był wyjątkowy, niepowtarzalny, idealnie dobrany do osoby, która będzie w nim chodzić. Kasia Hubińska, znana i lubiana szczecińska projektantka, jest bohaterką dzisiejszego odcinka programu "To nas kręci". Zapraszamy do oglądania!
  To nas kręci: Kasia Hubińska - projektantka mody inna niż wszystkie [WIDEO]


  Jak narodziła się jej miłość do mody? Dla kogo tworzy stroje i kreacje? Jak to się stało, że jej suknia znalazła się niedawno na czerwonym dywanie podczas pewnej gali w Los Angeles? - to tylko niektóre z pytań, na które w dzisiejszym odcinku programu "To nas kręci" opowiada szczecińska projektantka mody Kasia Hubińska.
  Odwiedziliśmy ją niedawno w jej Atelier, żeby zobaczyć jak powstają kreacje jej autorstwa. Choć niektórym trudno w to uwierzyć - Kasia Hubińska nie zatrudnia sztabu specjalistów i krawcowych. Tworzeniem każdego stroju od początku do końca zajmuje się osobiście.

  - Moja praca, jest moją ogromną pasją - przyznaje. - Każdy strój tworzę z sercem, chcę żeby był wyjątkowy, niepowtarzalny. Jeśli ktoś chce mieć ubranie takie samo jak ktoś inny, może iść na zakupy do sieciówki. U mnie każde ubranie jest inne, dopasowane do sylwetki, temperamentu i gustu osoby, dla której szyję strój.


  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GS24 poleca:

  Wideo