Tenczyn. Poważny wypadek na zakopiance. Tir zderzył się z autobusem [ZDJĘCIA]

A.Calik, P. Błoński, J.Zajchowska, M. Kowalczyk, K. Karaś, B. Wojtas-Cisak, M. Banasik, 112 Małopolska
Tenczyn. Poważny wypadek na zakopiance. Tir zderzył się z autobusem JRG Myślenice
[WYPADEK TENCZYN 08.06.2018] Poważny wypadek na zakopiance w Tenczynie. Doszło tam do zderzenie samochodu ciężarowego i osobówki z autobusem przewożącym dzieci, które wracały ze szkolnej wycieczki z Zakopanego do Warszawy. Rannych zostało aż 49 osób, w tym 6 dorosłych oraz 43 dzieci. Cztery osoby zostały ciężko ranne, a ich życiu zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu pracowały wszystkie służby, akcja ratunkowa trwała kilka godzin. Droga została odblokowana dopiero przed północą.

Wypadek w Tenczynie na zakopiance. Straż, policja i wojsko ratowały dzieci na zakopiance

**Wypadek TENCZYN 08.06.2018: ARTYKUŁ BYŁ AKTUALIZOWANY NA BIEŻĄCO - ABY ODŚWIEŻYĆ KLIKNIJ F5 LUB

TUTAJ

**

Zdjęcia z miejscu wypadku w Tenczynie na zakopiance są dramatyczne.

Masz zdjęcie z miejsca wypadku w Tenczynie? Prześlij je do nas na adres: internet@gk.pl

Na bazie Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego została uruchomiona infolinia dotycząca osób poszkodowanych i przewiezionych do Szpitali: 12 392 11 15

WAŻNE: W sprawie wypadku na zakopiance w Tenczynie uruchomiono specjalną infolinię Centrum Zarządzania Kryzysowego w Myślenicach: tel. 12 272 90 22

Jak objechać zakopiankę po wypadku w Tenczynie? SPRAWDŹ!

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 8:05
Relacja na żywo została zakończona. Dziękujemy za jej śledzenie.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 8:00
Nowe informacje oraz podsumowanie wypadku na zakopiance w Tenczynie znajdziesz tutaj >>> Straż, policja i wojsko ratowały dzieci na zakopiance

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 21.30
Jak informuje Rzecznik Prasowy Wojewody Małopolskiego, Joanna Paździo -Poszkodowani w wypadku doznali szeroko rozumianych urazów, takich jak złamania kości, kręgów, stłuczenia, rany, obrażenia powierzchowne, jakie są najczęściej spotykane w wypadkach komunikacyjnych.

Jedna osoba jest w stanie ciężkim. W większości ci poszkodowani, którzy zostali hospitalizowani, są w stanie dobrym i znajdują się w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, Szpitalu w Nowym Targu, w Górnośląskim Centrum Medycznym w Katowicach, w CUMRiK w Krakowie, w Szpitalu w Suchej Beskidzkiej, w Szpitalu im. Żeromskiego w Krakowie, w Szpitalu w Limanowej. Obecnie w sumie hospitalizowanych jest 18 osób.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 17:20

Autor: Wojciech Matusik

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 17:00
Podsumowujemy najważniejsze informacje w sprawie wypadku na zakopiance w Tenczynie:

 • do wypadku doszło w piątek, 8 czerwca kilka minut przed godziną 11
 • autokar wiozący dzieci zderzył się z samochodem ciężarowym i osobowym w miejscowości Tenczyn
 • poszkodowanych zostało 49 osób, w tym 43 dzieci - to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 261 w Warszawie, którzy wracali z zielonej szkoły
 • w akcję zaangażowanych zostało 8 zespołów ratownictwa medycznego, 5 śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz helikopter wojskowy
 • 24 osoby zostały przewiezione do szkoły podstawowej w Lubniu, gdzie ponownie sprawdzono ich stan zdrowia. Po weryfikacji zdecydowano o transporcie do szpitali kolejnych 10 osób.
 • łącznie 34 osoby przewieziono do szpitali w: Krakowie, Limanowej, Nowym Targu, Myślenicach, Suchej Beskidzkiej oraz Katowicach
 • Na bazie Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego została uruchomiona infolinia dotycząca osób poszkodowanych i przewiezionych do Szpitali: 12 392 11 15

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 16:46
- Dziękujemy wszystkim, którzy byli zaangażowani w akcję ratowniczą: dyspozytorom medycznym, kierującemu akcją medyczną na miejscu, wszystkim zespołom naziemnym i lotniczym, załodze śmigłowca SAR, lekarzowi koordynatorowi ratownictwa medycznego przy Urzędzie Wojewódzkim i wszystkim służbom pracującym na miejscu, a także pracownikom Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych, które przyjmowały pacjentów - napisało na Facebooku Krakowskie Pogotowie Ratunkowe.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 16:42
Trwa wyciąganie autokaru i ciężarówki ze skarpy. Wszyscy ranni zostali przetransportowani do szpitali.

Trwa wyciąganie ciężarówki i autobusu ze skarpy Wojciech Matusik

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 16:08
Podsumowanie wypadku z Tenczyna od Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego:
8 czerwca w wypadku na zakopiance poszkodowanych zostało 49 osób, w tym 43 troje dzieci. Spośród tych osób 34 pacjentów zostało przewiezionych do szpitali. Akcję ratunkową koordynowało centrum dyspozytorskie Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego.
W akcję zaangażowanych zostało 8 zespołów ratownictwa medycznego, 5 śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz helikopter wojskowy.

25 osób rannych, w tym 4 w bardzo ciężkim stanie, zostało zabranych bezpośrednio z miejsca wypadku. 24 osoby zostały przewiezione do pobliskiej szkoły podstawowej, gdzie ponownie ich stan zdrowia został oceniony przez zespół ratownictwa medycznego. Po tej weryfikacji zdecydowano o transporcie do szpitala kolejnych 10 osób.

W sumie 34 osoby trafiły do 9 szpitali w: Krakowie, Limanowej, Nowym Targu, Myślenicach, Suchej Beskidzkiej oraz Katowicach.
Infolinię dotyczącą wypadku uruchomiło Powiatowe Centrum zarządzania Kryzysowego w Myślenicach, tel. 12 272 90 22.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 16:06
Działania policji na miejscu wypadku w Tenczynie zostały zakończone. Teraz trwa wyciąganie autokaru oraz ciężarówki ze skarpy. Na miejscu jest specjalistyczny sprzęt z Krakowa. Trudno określić, jak długo jeszcze zakopianka pozostanie zamknięta.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 16:04
Przy Szpitalu Rydygiera wylądował kolejny śmigłowiec z rannymi.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 15:58
Spośród osób przewiezionych do szkoły w Lubniu, kolejnych 5 wymagało hospitalizacji. W sumie do szpitali przetransportowano 34 osoby - poinformowało Krakowskie Pogotowie Ratunkowe.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 15:09
Najnowsze zdjęcia z miejsca wypadku w Tenczynie pokazują ogrom tragedii i skalę wypadku:

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 15:08
Do godziny 15 nie był znany stan poszkodowanych, którzy trafili do pięciu krakowskich szpitali.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 15:00
Troje nastolatków z Warszawy, którzy zostali poszkodowani w porannym wypadku na zakopiance w Tenczynie, trafiło do szpitala w Nowym Targu. - Wszyscy Ci pacjenci mają niezagrażające życiu obrażenia - mówi Marek Wierzba, dyrektor nowotarskiej placówki. Dzieci, które przewieziono do szpitala w Nowym Targu mają złamania kości nóg i rąk. Młodzież w nowotarskim szpitalu ma zapewnioną zarówno opiekę medyczną jak i pomoc psychologa.

CZYTAJ WIĘCEJ: Część dzieci poszkodowanych w wypadku na zakopiance trafiło do szpitala w Nowym Targu

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 14:57
W drodze na miejsce wypadku jest Aurelia Michałowska, Mazowiecki Kurator Oświaty - informuje Mazowiecki Urząd Wojewódzki na Twitterze.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 14:49
8 czerwca w wypadku na zakopiance poszkodowanych zostało 49 osób: 6 dorosłych oraz 43 troje dzieci. Spośród tych osób 30 pacjentów zostało przewiezionych do szpitali. Akcję ratunkową koordynowało centrum dyspozytorskie Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego.

W akcję zaangażowanych zostało 8 zespołów ratownictwa medycznego, 5 śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz helikopter wojskowy.

25 osób rannych, w tym 4 w bardzo ciężkim stanie, zostało zabranych bezpośrednio z miejsca wypadku. 24 osoby zostały przewiezione do pobliskiej szkoły podstawowej, gdzie ponownie ich stan zdrowia został oceniony przez zespół ratownictwa medycznego. Po tej weryfikacji zdecydowano o transporcie do szpitala kolejnych 5 osób.

W sumie 30 osób trafiło do 9 szpitali w: Krakowie, Limanowej, Nowym Targu, Suchej Beskidzkiej oraz Katowicach.

Infolinię dotyczącą wypadku uruchomiło Powiatowe Centrum zarządzania Kryzysowego w Myślenicach, tel. 12 272 90 22.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 14:47

Autorzy: WM, MK, Internauci

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 14:44
Nad Tenczynem i w okolicach przechodzi burza. Pada deszcz, co utrudnia akcję ratunkową.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 14:34
Akcja ratunkowa cały czas trwa.
Tutaj znajdziecie nowe informacje:
Wypadek w Tenczynie. Szkolny autokar zderzył się z ciężarówką i samochodem. Co wiemy do tej pory? [NOWE FAKTY, ZDJĘCIA]
Wypadek w Tenczynie na zakopiance. Zderzenie autobusu z dziećmi, ciężarówki i samochodu. Prawie 50 osób rannych [NOWE ZDJĘCIA]

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 14:24
Na miejsce wypadku na zakopiance wysłano autobus MPK SA w Krakowie z ratownikami. W eskorcie jadą też dwa zespoły ratownictwa medycznego - informuje KMRT na Facebooku.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 14:21
Na miejsce wypadku w Tenczynie zostały wysłane specjalistyczne służby strażackie z Krakowa, m.in rotator i dźwig, który będzie wykorzystywany do podniesienia ciężarówki i autokaru ze skarpy.

Autor: Darek, facebook.com/kramiratech

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 14:15
Podsumowujemy najważniejsze informacje dot. tragicznego wypadku w Tenczynie:

 • w wypadku brał udział autokar przewożący dzieci z Podhala do Warszawy, samochód ciężarowy, samochód osobowy,
 • liczba osób uczestniczących w wypadku: 46 osób w autokarze (42 dzieci, 4 dorosłych), kierowcy: autobusu, ciężarówki i samochodu osobowego,
 • osoby ciężko ranne: 4 osoby zakwalifikowane jako stan poważny, w tym jedno dziecko,
 • osoby ranne: 16 z lekkimi obrażeniami,
 • osoby bez poważnych obrażeń: 28; osoby te jadą do szpitala,

Przygotowana została infolinia dla tych, którzy potrzebują informacji na temat sytuacji osób uczestniczących w wypadku: 12 272 90 22

Droga jest całkowicie zablokowana. Zostały wyznaczone objazdy: Lubień-Mszana Dolna- Rabka Zdrój.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 14:10

Wypadek w Tenczynie. Szkolny autokar zderzył się z ciężarówką i samochodem. Co wiemy do tej pory? [NOWE FAKTY, ZDJĘCIA, WYPADEK TENCZYN]

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 14:04

Autor: Wojciech Matusik

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 13:56
Według relacji świadków chwilę po wypadku było słychać przeraźliwe krzyki dzieci. Kierowca ciężarówki był cały zakrwawiony, to był tragiczny widok. Według niektórych nieoficjalnych relacji wynika, że po zderzeniu pojawił się ogień, jednak szybko został ugaszony.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz, 13:55
Joanna Paździo z Centrum Zarządzania Kryzysowego przypomina: zakopianka jest całkowicie zablokowana.

Jak objechać zakopiankę po wypadku w Tenczynie? SPRAWDŹ!

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 13:51
Według najnowszych informacji rannych zostało 49 osób. Stan czterech poszkodowanych jest określany jako bardzo ciężki. Osoby poszkodowane zostały przetransportowane lub są w trakcie transportu do 8 szpitali w: Krakowie-Prokocimiu, szpitala Rydygiera w Krakowie, Centrum Urazowego Medycyny Ratunkowej i Katastrof w Krakowie, Szpitala Żeromskiego oraz szpitali w Nowym Targu, Limanowej, Suchej Beskidzkiej oraz Katowicach.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 13:36
Śmigłowce z rannymi cały czas docierają do szpitali w Krakowie. Jeden z nich przed chwilą wylądował w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie-Prokocimiu

Szpital w Krakowie-Prokocimiu Łukasz Kuczaj

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 13:31
Siedem rannych osób zostało przetransportowanych wojskowym śmigłowcem do Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 13:20
Nowe zdjęcia z miejsca wypadku w Tenczynie są dramatyczne. Pokazuję skalę tego ogromnego i tragicznego wypadku. Cały czas trwa akcja ratunkowa - śmigłowce z rannymi docierają do Krakowa.

Wypadek w Tenczynie na zakopiance. Zderzenie autobusu z dzie...

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 13:19
Stan czterech osób, które odniosły obrażenia w wypadku w Tenczynie jest bardzo ciężki, ich życiu zagraża niebezpieczeństwo - informuje st. sierż. Dawid Wietrzyk, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 13:14
Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Myślenicach uruchomiło specjalną infolinię dotyczącą wypadku. Specjalny numer telefonu w sprawie wypadku w Tenczynie: tel. 12 272 90 22

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 13:13
W akcji: 7 zespołów ratownictwa medycznego oraz 5 śmigłowców LPR i jeden śmigłowiec wojskowy.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 13:12
Trwa transport osób poszkodowanych do szpitali. Kilkanaścioro dzieci, które nie zostały ranne, zostało przetransportowanych do pobliskiej szkoły podstawowej w Lubniu, gdzie pozostaną pod opieką zespołu ratownictwa medycznego - informuje Joanna Sieradzka z krakowskiego pogotowia ratunkowego.

Osoby poszkodowane zostały przetransportowane lub są w trakcie transportu do 8 szpitali w: Krakowie, Nowym Targu, Limanowej, Suchej Beskidzkiej oraz Katowicach.

2 poszkodowanych jest w tym momencie ewakuowanych z miejsca zdarzenia przez 2 śmigłowce.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 13:09

Wypadek w Tenczynie na zakopiance. Zderzenie autobusu z dziećmi, ciężarówki i samochodu. Prawie 50 osób rannych [NOWE ZDJĘCIA]

Wypadek w Tenczynie na zakopiance. Zderzenie autobusu z dzie...

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 13:04

Autokarem jechały 42 osoby z Zakopanego do Warszawy. To uczniowie siódmej klasy szkoły podstawowej nr 261 im. Kostki Potockiego na warszawskim Wilanowie. Dzieci wracały ze szkolnej wycieczki.

- Pani dyrektor pojechała już na miejsce wypadku, rodzice też są już w drodze do Tenczyna – mówi Wioletta Ossowska, zastępca dyrektora SP nr 261 w Warszawie

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 13:02
- Koledzy musieli wejść do środka autokaru. Dzieci były bardzo wystraszone. Nie wiedziały co się stało – dodaje. - Ciężko mówić jednoznacznie o stanie poszkodowanych. Wszystko się zmienia. Nie chcę na razie mówić o przyczynach. Mogło to być wymuszenie pierwszeństwa. Zajmowaliśmy się tym, co było. Największy w jakim uczestniczyłem. Pomagamy teraz służbom medycznym i transportujemy je. Akcja na pewno potrwa jeszcze kilka godzin – dodaje komendant OSP w Lubniu.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 12:56
Jako pierwsza na miejscu zdarzenia pojawiła się jednostka OSP w Lubniu - Przyjechaliśmy jako pierwsi w sześć osób. Zaczęliśmy ratować tych zakleszczonych w aucie. Zakleszczony był kierowca samochodu osobowego, kierowca autobusu i samochodu ciężarowego - mówił komendant z OSP w Lubniu. Jak dodaje najpoważniej poszkodowani zostali kierowcy, a także dwójka dzieci.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 12:49
Według wstępnych informacji poszkodowane dzieci to uczniowie siódmej klasy Szkoły Podstawowej nr 261 w Warszawie-Wilanowie.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 12:45
Ranni zostali przetransportowani do CUMRiKu, Szpitala Żeromskiego i Szpitala w Krakowie-Prokocimiu, gdzie zbiera się zespół specjalistów.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 12:40
Liczba rannych może ulegać zmianie. Na razie nie wiadomo w jakim stanie są poszkodowani, którzy zostali przetransportowani do szpitali w Krakowe - informuje Joanna Sieradzka, rzecznik prasowy Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego. - Koordynujemy działania ratunkowe, osobom lżej rannym pomoc medyczna jest udzielana na miejscu. Następnie zostaną one przetransportowane do szkoły w Lubniu - dodaje Sieradzka.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz.12:37
Doszło do zderzenia czołowego autobusu z ciężarówką. Trwa ustalanie przyczyn, w tej chwili nie jestem w stanie podać przyczyn wypadku - poinformował st. sierż. Dawid Wietrzyk, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 12:35
Na miejscu jest wojewoda małopolski, Piotr Ćwik.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 12:30
Według najnowszych informacji poszkodowanych zostało 48 osób, w tym 6 ciężko - to kierowca autobusu, ciężarówki oraz czwórka dzieci.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 12:25
Na miejsce ściągnięto śmigłowce ratunkowe z Krakowa, Sanoka, Opola i Kielc. Cały czas trwa akcja ratunkowa.

Wypadek TENCZYN: Aktualizacja, godz. 12:15
Policja kieruje ruchem w miejscowości Skomielna Biała oraz Mszana Dolna z powodu gigantycznych utrudnień na zakopiance. Jak informuje Punkt Informacji Drogowej GDDKiA rannych zostało aż 45 osób. Najciężej ranni zostali kierowcy autobusu, ciężarówki oraz czwórka dzieci. W bardzo ciężkim stanie zostali przetransportowani do szpitala.

Wypadek w TENCZYNIE na zakopiance trwa akcja ratunkowa: ***

Akcja ratunkowa potrwa jeszcze na pewno przez kilka godzin. Kierowcy tira i autobusu są w bardzo ciężkim stanie. Niestety, pięcioro dzieci również jest w stanie ciężkim - informuje Dawid Wietrzyk, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach. Ich obrażenia nie są jeszcze znane. Niewykluczone, że w autokarze wciąż uwięzieni są poszkodowani.

Zablokowana zakopianka po wypadku w Tenczynie. SPRAWDŹ OBJAZDY!

Według najnowszych informacji Joanny Sieradzkiej, rzecznika prasowego Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego - w wypadku w Tenczynie poszkodowanych zostało około 40 osób, w tym 6 ciężko. Na miejscu było 7 zespołów ratownictwa medycznego, pięć śmigłowców Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, a także śmigłowiec wojskowy.

Na miejscu wypadku w Tenczynie pracuje 11 zastępów straży pożarnej. Dzieci lżej ranne zostaną przewiezione do szkoły w Lubniu.

Wypadek w Tenczynie miał miejsce przed godziną 11. Autokarem jechały 42 osoby z Zakopanego do Warszawy. To uczniowie siódmej klasy szkoły podstawowej ze stolicy, które wracały ze szkolnej wycieczki. Najpierw miały jechać do Krakowa, a potem wrócić do swoich domów.

Według różnych źródeł poszkodowanych może być od 30 do nawet 40 osób, w tym dzieci. Zakopianka jest całkowicie zablokowana, wyznaczono objazdy przez Lubień, Mszanę Dolną i Rabkę Zdrój. Tworzą się ogromne korki.

Jesteś świadkiem wypadku? Daj nam znać! Poinformujemy innych Czekamy na informacje, zdjęcia i nagrania wideo!
 • Przyślij je na adres internet@gk.pl;
 • Wyślij za pomocą Facebooka: Gazeta Krakowska
 • Oznacz nas @gaz_krakowska we wpisie na Twitterze
 • Wpisz komentarz na forum pod artykułem;

Trwa akcja ratunkowa, z autokaru wyciągane są poszkodowane osoby. Jak informuje radio RMF FM kilkoro dzieci jest w ciężkim stanie. Na miejscu lądowały cztery śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jest wiele karetek pogotowia, a ranni są transportowani do szpitali w Myślenicach i Krakowie.

Tenczyn. Poważny wypadek na zakopiance. Tir zderzył się z autobusem Google Maps

Po wypadku w Tenczynie zakopianka jest całkowicie zablokowana.

Jak objechać zakopiankę po wypadku w Tenczynie? SPRAWDŹ!

ZOBACZ KONIECZNIE:

Wideo

Materiał oryginalny: Tenczyn. Poważny wypadek na zakopiance. Tir zderzył się z autobusem [ZDJĘCIA] - Gazeta Krakowska

Komentarze 43

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2018-06-09T12:27:54 02:00, kierwca zawodowy:

KTO byl, lub CO bylo sprawca wypadku ?

???

W
WiKo

Jeśli miałbyś rację z tym tirem to osobówki miała by uszkodzony tył. No chyba że ten mieczysław z zakopca wracał na wstecznym

T
Tomek
W dniu 09.06.2018 o 09:18, Jan napisał:

niestety słyszałem że RABENY jeżdżą bardzo nieostrożnie !!!! i to mógł być jeden z powodów !!!!

A ja słyszałem że wszystkie Jany to idioci
k
kierwca zawodowy

KTO byl, lub CO bylo sprawca wypadku ?

J
Jan

niestety słyszałem że RABENY jeżdżą bardzo nieostrożnie !!!! i to mógł być jeden z powodów !!!!

J
Ja

co byś zrobił? chyba kupę że strachu

Z
Zygmunt

zajmij się brudasie tym z osobowki bo najprawdopodobniej on jest sprawcą kmiocie. potem się umyj.

J
January

PIS-owiec, który używa ksywy "zimny lech"?
Mamusia na główkę upuściła?

O
OLO

Potwierdzam, co napisał Rex. Kierowcy z firmy Raben w Balicach jeżdżą jak się im podoba. Wymuszenia na drodze to u nich standard. Okolice portu lotniczego traktują jak własną, prywatną drogę. Prostaki z gaciami w kolanach ... :)

R
Rysiek4e3

Czytasz masie ze osobowka walnela w duzego glabie zaje...ny !

z
za TVN24

Samochód osobowy jadący w kierunku Krakowa wyprzedził autobus i i doprowadził do bocznego zderzenia z tirem jadącym w przeciwnym kierunku. W wyniku tego uderzenia na wysokości przedniego koła tira samochód ciężarowy zjechał na przeciwny pas ruchu i czołowo zderzył się z prawidłowo jadącym autobusem. Oba pojazdy przebiły boczną barierę i zjechały do skarpy.

H
Hero

Niestety PiS woli dać forsę klerowi niż na drogi . Platformo wróć ! Jak był Tusk zbudowano tyle autostrad a teraz znowu zastój .

A
Adre

To wina tupolewa i brzozy smolenskiej hehe

G
G

Dokładnie poziom godny PiSowskiej świni rydzykowej

G
G

Okropnie zaniedbane sa drogi bo reżim PiS woli dotowac kler i pasożytów z PiS na stołkach w spółkach skarbu państwa .

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3