MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Targi AtoPsoriaDerm od soboty w Targach Kielce. Zaprasza Michał Wiśniewski

redakcja
Michał Wiśniewski zaprasza do Kielc na targi AtoPsoriaDerm. ©ZOOM
Michał Wiśniewski zaprasza do Kielc na targi AtoPsoriaDerm. ©ZOOM
Bezpłatne targi AtoPsoriaDerm dla Pacjentów z Łuszczycą, Łuszczycowym Zapaleniem Stawów i Atopowym Zapaleniem Skóry 16 czerwca rozpoczną się w Targach Kielce. Będzie można kupić dermokosmetyki, wyrobić kartę EKUZ, zasięgnąć porady dietetyka, podologa i reumatologa. Z Ostrowca Świętokrzyskiego, Buska-Zdroju, Solca-Zdroju, Końskich i Radomia można dostać się na targi bezpłatnie.

Blisko milion osób choruje w Polsce na łuszczycę. Warto podkreślić, że to choroba genetyczna, niezakaźna, jednak często objawia się nieestetycznymi zmianami na skórze, co wciąż spotyka się
z niezrozumieniem społeczeństwa. Ambasadorem wydarzenia został ponownie Michał Wiśniewski, który od kilkunastu lat zmaga się z łuszczycą.

Po porady i kartę EKUZ na targi
Podczas targów AtoPsoriaDerm zwiedzający mają okazję zapoznać się z gamą najnowocześniejszych preparatów, przeznaczonych do pielęgnacji skóry łuszczycowej, problematycznej i wspomagających proces leczniczy. Na stoiskach można skorzystać z wiedzy konsultantów i kupić wybrane produkty. Podczas targów porad udzielać będą dietetyk, reumatolog
i podolog. Wydarzenie jest okazją do uzyskania informacji w zakresie leczenia dermatoz i ośrodków, w których te terapie można zrealizować.

Targi AtoPsoriaDerm od soboty w Targach Kielce. Zaprasza Michał Wiśniewski

Na stoisku NFZ będzie można między innymi wyrobić bez kolejki kartę EKUZ - Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego. Będzie też można uzyskać dostęp do Zintegrowanego Informatora Pacjenta, portalu dzięki któremu pacjent może między innymi poznać sprawdzić status swojego ubezpieczenia czy wykaz świadczeń medycznych sfinansowanych przez NFZ.

Konferencja dla chorych
Towarzysząca targom AtoPsoriaDerm konferencja rozpocznie się o godz. 11. Jej tematem będą między innymi aktualne problemy organizacyjne i medyczne związane z profilaktyką i leczeniem chorych na łuszczycę w Polsce. Będzie mowa o roli pacjenta w uzyskaniu dostępu do skutecznej terapii łuszczycy. Część konferencji dotyczyć będzie także psychoterapii, roli grup wsparcia dla osób chorych na łuszczycę. Oprócz tematyki łuszczycowej podczas konferencji w Targach Kielce pojawią się też prelekcje dotyczące łuszczycowego zapalenia stawów oraz atopowego zapalenia skóry.

ZOBACZ szczegółowy program:

Akcja społeczna #JestemBiedronką**W trakcie targów będzie można oglądać 15 wyjątkowych fotograficznych portretów chorych na łuszczycę. To część kampanii społecznej #JestemBiedronką. Projekt dotarł już do ponad 65 000 osób, zbierając kilkaset komentarzy i udostępnienia także poza granicami kraju. Sesje zdjęciowe wykonała Szkoła Kreatywnej Fotografii w Krakowie. Projekt ma na celu zwiększenie świadomości społecznej na temat łuszczycy oraz zmiany negatywnych skojarzeń związanych z tą przypadłością.

Targi AtoPsoriaDerm od soboty w Targach Kielce. Zaprasza Michał Wiśniewski

ezpłatny dojazd na targi z 5 miast
Na drugą edycję AtoPsoriaDerm 16 czerwca można dojechać z 5 miast bezpłatnym transportem. Organizatorzy zapewniają darmowy dojazd z Ostrowca Świętokrzyskiego – odjazd o godz. 9:00 z Dworca PKS. Także z Końskich o 9.00 spod Szpitala Św. Łukasza odjedzie bus wprost do Targów Kielce. Kolejnym miejscem jest Solec- Zdrój, skąd o godz. 8.30, z parkingu przy Urzędzie Gminy będzie można pojechać do Kielc na targi AtoPsoriaDerm. Specjalny bus zabierze chętnych także z Buska – Zdroju o 9:00 z ul. Rzewuskiego ( parking przy Dyrekcji Uzdrowiska). Pacjenci z Radomia również będą mogli liczyć na darmowy przewóz na Targi Kielce – transport ruszy o 9:00 z ul. Kelles-Krauza (placyk przed bankiem BGŻ).
Powrót wszystkich busów z Kielc zaplanowano około godz. 17.
Liczba miejsc ograniczona. Rezerwacja miejsc: [email protected] lub tel: +48 883-445-938

Wydarzenie w Targach Kielce organizowane jest z inspiracji Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Chorych na Łuszczycę „Razem Raźniej” i Koalicji na Rzecz Walki z Łuszczycą i Łuszczycowym Zapaleniem Stawów.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Grecy będą pracować 6 dni w tygodniu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Targi AtoPsoriaDerm od soboty w Targach Kielce. Zaprasza Michał Wiśniewski - Echo Dnia Świętokrzyskie

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński