Takie buty w Centrum Galaxy. Wydarzenie z udziałem Sneaker Boyz

Materiał informacyjny Centrum Galaxy
9 października na fanów sportowego obuwia oraz oryginalnych rozwiązań czeka nie lada gratka! Każdy, kto w dniach od 8 do 9 października zakupi buty lub plecak za minimum 150 zł, w dowolnie wybranym salonie na terenie Centrum Galaxy, może liczyć na ich personalizację. O tym czym jest „customizacja” dowiemy się więcej z rozmowy z Dariuszem Niedźwiedziem, współzałożycielem Sneaker Boyz, których buty zamawiają gwiazdy światowego formatu.

Czy w czasach, w których można kupić buty w każdym fasonie i kolorze personalizacja ma sens?

Dariusz Niedźwiedź: Oczywiście! Personalizacja butów cały czas zyskuje na popularności. Z czego to wynika? Jesteśmy bardziej świadomi tego, co lubimy a moda uliczna prowokuje do odważnych wyborów. Nasz styl to przekaz, często komunikuje to kim jesteśmy, może też być manifestem. Dostrzegły to również duże marki, które wprowadzają usługę personalizacji produktów, zazwyczaj jest ona jednak ograniczona do naniesienia danej ilości znaków czy wymiennych elementów. W przypadku naszych usług ogranicza nas tylko wyobraźnia!

Kto decyduje się na "takie buty", czy to rozwiązanie tylko dla fanów modowych?

DN: Nie ma ram, w które można wpisać osoby chodzące w butach customowych. Zamówienia składają zarówno rodzice dla swoich dzieci – są to zazwyczaj motywy postaci z bajek, ale też osoby starsze, które marzą o wizerunku ukochanego jamnika czy buldoga. Wiek nie gra roli, liczy się potrzeba.

Jakie motywy są najczęściej zamawiane? Czy zaskoczyło Was kiedyś wyjątkowo jakieś zlecenie?

DN: Zdecydowanie motywy z kreskówek. Nasi „dorośli klienci” mają silny sentyment do bohaterów z dzieciństwa i dobre wspomnienia z tymi właśnie postaciami, dlatego najczęściej to je malujemy na butach. Co do zaskakujących projektów - na początku zaskakiwały nas pomysły klientów, ale po wykonaniu kilku tysięcy par już chyba nic nas nie dziwi (śmiech przy. red.).

Opowiedz, co będziecie robić w Centrum Galaxy 9 października?

DN: To będzie super sprawa! Specjalnie dla klientów centrum będziemy personalizować buty „na żywo”. Dla klientów stworzymy buty, których nie znajdą u innych osób na ulicy. Specjalnie pod to wydarzenie przygotujemy kilka unikatowych wzorów, można też dodać napis z ważnym dla nas przesłaniem. Warto skorzystać z takiej okazji, ponieważ nie często zdarza się, aby zupełnie „za free” (bezpłatnie przyp. red.) otrzymać personalizację obuwia. Normalnie taka usługa kosztuje kilkaset złotych. Warto? Jasne, że tak!

Wydarzenie promuje 18. Urodziny Centrum Galaxy – URODZINOWY GANG GALAXY, czyli modowa łobuzerka. Każdy, kto w dniach 8 i 9 października wybierze się na zakupy do szczecińskiego centrum, może liczyć na dodatkowe bonusy. W sobotę, w Punkcie Obsługi Konkursu (na poziomie 0), będzie można odebrać kartę podarunkową o wartości 50 zł, wystarczy dokonać zakupu za minimum 300 zł na maksymalnie dwóch paragonach.
Wchodzę w to i to w jakich butach!