MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Taki jest nowy obowiązek dla właścicieli domów i mieszkań już od 1 lipca. Czym jest CEEB?

Magdalena Walczak-Grudzka
Magdalena Walczak-Grudzka
Od 1 lipca wchodzi w życie nowy obowiązek dla właścicieli lub zarządców domów, bloków, obiektów usługowych. Chodzi o złożenie deklaracji do CEEB dotyczącej tego, czym ogrzewane są obiekty.Czym jest deklaracja do CEEB? Kogo dotyczy? Kto musi złożyć deklarację do CEEB? Kiedy należy ją złożyć i jak to zrobić? Jakie kary grożą za brak zgłoszenia? Sprawdź koniecznie, czy musisz złożyć deklarację i poznaj najważniejsze informacje o deklaracji do CEEB w poniższej galerii >>>>>
Od 1 lipca wchodzi w życie nowy obowiązek dla właścicieli lub zarządców domów, bloków, obiektów usługowych. Chodzi o złożenie deklaracji do CEEB dotyczącej tego, czym ogrzewane są obiekty.Czym jest deklaracja do CEEB? Kogo dotyczy? Kto musi złożyć deklarację do CEEB? Kiedy należy ją złożyć i jak to zrobić? Jakie kary grożą za brak zgłoszenia? Sprawdź koniecznie, czy musisz złożyć deklarację i poznaj najważniejsze informacje o deklaracji do CEEB w poniższej galerii >>>>>pixabay.com
CEEB to nowy obowiązek składania deklaracji przez właścicieli domów i zarządców nieruchomości. Od 1 lipca 2021 roku należy złożyć deklarację dotyczącą tego, czym jest ogrzewany dany obiekt. Nowy obowiązek dotyczy milionów Polaków, którzy będą musieli zgłosić, czym ogrzewają swoje domy. Jak to zrobić? Do kiedy? Sprawdź koniecznie, czy musisz łożyć deklarację do CEEB.

Zobacz wideo: Ceny mieszkań w regionie poszły mocno w górę.

Deklaracja do CEEB - co to jest?

Ustawą z dnia 28 października 2020 r. o zmianie ustawy o wspieraniu termomodernizacji i remontów oraz niektórych innych ustaw [Dz. U. poz. 2127] utworzono Centralną Ewidencję Emisyjności Budynków (dalej zwaną CEEB) i nałożono nowe obowiązki na właścicieli lub zarządzających budynkami lub lokalami. Za jej stworzenie, wdrożenie i prowadzenie odpowiedzialny jest Główny Inspektor Nadzoru Budowlanego.

Od 1 lipca wchodzi w życie nowy obowiązek dla właścicieli lub zarządców domów, bloków, obiektów usługowych. Chodzi o złożenie deklaracji dotyczącej tego, czym ogrzewane są obiekty.

CEEB to ogólnopolski system, który ma pomóc w identyfikowaniu źródeł niskiej emisji z budynków w Polsce. Obowiązek złożenia deklaracji jest nałożony ustawowo i za jego niewypełnienie w terminie grozi grzywna!

Sprawdź koniecznie

Taki jest nowy obowiązek dla właścicieli domów i mieszkań już od 1 lipca - zasady

Czym jest deklaracja do CEEB? Kogo dotyczy? Kto musi złożyć deklarację do CEEB? Kiedy należy ją złożyć i jak to zrobić? Jakie kary grożą za brak zgłoszenia? Sprawdź koniecznie najważniejsze informacje o deklaracji do CEEB w poniższej galerii:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo

Materiał oryginalny: Taki jest nowy obowiązek dla właścicieli domów i mieszkań już od 1 lipca. Czym jest CEEB? - Gazeta Pomorska

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński