Szybkie i bezpieczne transfery na lotnisko w Berlinie i nie tylko. Sprawdź możliwości firmy przewozowej SBS

Materiał informacyjny SBS Transfery Szczecin - Berlin

Podczas gdy kolejne państwa luzują restrykcje, wzrasta zainteresowanie zagranicznymi podróżami. Coraz chętniej bookujemy hotele i bilety lotnicze. Pozostaje tylko odpowiedzieć na pytanie, jak bezpiecznie dostać się na miejsce? - Wystarczy dokonać rezerwacji, kierowca zabierze pasażerów spod wskazanego adresu i dowiezie na czas w wybrane miejsce - odpowiada Wojciech Deptalski ze szczecińskiej firmy przewozowej SBS.

- Oferujemy przewozy indywidualne, nowoczesnymi autami wysokiej klasy - wyjaśnia Wojciech Deptalski. - Najczęściej zamawianym kierunkiem podróży jest lotnisko Berlin Brandenburg. Obserwujemy, że klienci coraz śmielej wybierają się na wakacje i poszukują transportu, który zapewni im komfortową i bezpieczną podróż. Spora grupa naszych klientów, to również klienci biznesowi. Podróżują z nami do pracy lub na spotkania. Z naszej oferty korzystają również marynarze oraz grupy stoczniowe. Obsługujemy praktycznie wszystkie kierunki na terenie kraju i Europy.

Rezerwacji można dokonać na stronie internetowej przewoźnika www.sbs.szczecin.pl. Wystarczy uzupełnić formularz informujący o typie przejazdu - z lotniska, na lotnisko, z dworca kolejowego, na dworzec kolejowy lub inne. Następnie podać datę, godzinę, numer lotu oraz adres odbioru. Samochód zostanie dobrany na podstawie dostępności oraz liczby pasażerów. Każdy pojazd w zależności od potrzeb może być wyposażony w nosidełko lub fotelik do przewozu dzieci. Po wcześniejszym zgłoszeniu, możliwy jest również przewóz niewielkich zwierząt domowych. W razie konieczności, rezerwacje można przesunąć lub anulować bezkosztowo z pełnym zwrotem środków - pod warunkiem, że zostanie to zrobione przynajmniej na dobę przez planowanym wyjazdem.

Flotę firmy SBS obecnie budują takie auta jak: Mercedes E-klasa, Mercedes V-klasa, Mercedes Vito, Opel Vivaro, Chrysler Grand Voyager Limited. W ostatnim czasie poszerzyliśmy flotę o kolejne Mercedesy klasy E - dodaje Wojciech Deptalski. - Wygoda pasażerów jest dla nas priorytetem. Naszym celem na ten rok, jest wypracowanie pozycji lidera transferów indywidualnych i biznesowych. Chcemy stać się najbardziej zaufaną i najczęściej wybieraną firmą przewozową w naszym regionie.

SBS zapewnia jakość i bezpieczeństwo podróży gwarantując wysoką jakość obsługi. Auta prowadzone są przez wykwalifikowanych kierowców odznaczających się wysoką kulturą osobistą i obyciem. Stroje kierowców zawsze są eleganckie, a zachowanie dyskretne. Mamy kierowców co posługują się płynnie językiem angielskim i są w stanie udzielić pasażerowi wszelkich potrzebnych informacji na temat podróży. Wnętrza pojazdów są regularnie czyszczone i dezynfekowane, a kierowcy regularnie przechodzą testy na obecność koronawirusa. Klienci firmy przewozowej SBS, podczas drogi, mogą zapomnieć o wszelkich troskach i cieszyć się podróżą.

Szczegółowe informacje na temat przewoźnika dostępne są na stronie internetowej: www.sbs.szczecin.pl, na facebook/SBStransfery pod numerem telefonu: +48 784 66 99 66 od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 19 oraz w weekendy od 10 - 14.

Dodaj ogłoszenie