Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Szczecińskie uczelnie rekrutują na semestr letni

Małgorzata Klimczak
Małgorzata Klimczak
Na szczecińskich uczelniach trwa rekrutacja na semestr letni. Sprawdzamy co można studiować w Szczecinie.

Na Uniwersytecie Szczecińskim rekrutacja trwa do 25 lutego. Na studiach I stopnia można studiować m.in takie kierunki jak: Ochrona i inżynieria środowiska przyrodniczego oraz Logistyka – studia inżynierskie.

ZOBACZ TEŻ:

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny Internetowy System Rekrutacji na studia II stopnia uruchomił 12 lutego i prowadzi do 26 lutego. W rekrutacji w II turze przyjęcia odbywają się zgodnie z kolejnością składania przez kandydatów kompletu dokumentów (decyduje kolejność zgłoszeń), po uprzednim zarejestrowaniu się w ISR. Dokumenty należy złożyć w siedzibie wydziałowej komisji rekrutacyjnej odpowiedniej dla zadeklarowanego kierunku studiów do 28 lutego. Proponowane kierunki na tej uczelni to m.in. Biotechnologia, Zootechnika, Ekonomia, Automatyka i robotyka, Elektrotechnika, Teleinformatyka, Inżynieria materiałowa, Inżynieria transportu, Architektura krajobrazu, Technologia żywności i żywienia człowieka, Transport, Nanotechnologia, Technologia chemiczna.

ZOBACZ TEŻ:

ZUT na walentynki. Uczelnia zaprasza pary, które poznały się...

Już w marcu można rozpocząć studia na kierunkach Akademii Morskiej w Szczecinie - I i II stopnia, stacjonarnych oraz niestacjonarnych.

Na studia I stopnia można się rejestrować na następujące kierunki: Informatyka do 15 lutego, zarządzanie ( studia licencjackie stacjonarne i niestacjonarne) do 2 marca.

Na studia II stopnia można się rejestrować na następujące kierunki: Geoinformatyka do 15 lutego, Nawigacja do 3 marca, Mechanika i budowa maszyn do 28 lutego.

ZOBACZ TEŻ:

Naukowcy z Uniwersytetu Szczecińskiego odebrali nominacje do...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Węgry w końcu na TAK, Szwecja wstąpi do NATO

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński