MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Szczecińskie uczelnie prowadzą rekrutację na ciekawe kierunki! Sprawdź, co oferują

Małgorzata Klimczak
Małgorzata Klimczak
Archiwum
Początek roku to dobra okazja, żeby zapisać się na studia na semestr letni na studia II stopnia oraz podyplomowe. Szczecińskie uczelnie zachęcają do studiowania specjalizacji, które zapewnią dobrą pracę.

W Akademii Morskiej można uczyć się w języku angielskim zwiększając swoje szanse na międzynarodowym rynku pracy. Kierunki anglojęzyczne w Akademii Morskiej cieszą się coraz większą popularnością. Studia magisterskie II stopnia trwają tylko trzy semestry i oprócz tytułu magistra pozwalają na zdobycie dodatkowych kompetencji. Studenci uczą się branżowego języka oraz przyswajają zwroty używane w konkretnym środowisku zawodowym. Ukończenie studiów w języku angielskim, pozwala na zdobycie prestiżowego stanowiska w międzynarodowym środowisku oraz daje przewagę na rodzimym rynku pracy. Oferta dotyczy kierunków:

  • nawigacji,
  • mechaniki i budowy maszyn
  • oraz transportu.

Akademia Morska proponuje też studia niestacjonarne na kierunkach pływających. Studia w systemie 10- tygodniowym są najlepszą ofertą edukacyjną dla osób pracujących na morzu. W przerwie między rejsami, bez rezygnowania z pracy zarobkowej, można zaliczyć dwa semestry nauki w nieco ponad 2 miesiące. Studia trwają 4 lata: 4 zjazdy po 10 tygodni każdy. Całość nauki to 40 tygodni, po obronie pracy dyplomowej absolwenci otrzymują tytuł inżyniera, a po odbyciu wymaganych praktyk morskich – międzynarodowy (wg norm STCW) dyplom oficera, uprawniający do pracy na wszystkich morzach i oceanach. Dotyczy to studiów niestacjonarnych na Wydziałach:

  • Nawigacyjnym,
  • Mechanicznym i Mechatroniki
  • oraz Elektrotechniki.

Pomorski Uniwersytet Medyczny proponuje studia Master of Business Administration, które realizowane będą na Wydziale Nauk o Zdrowiu. „MBA w ochronie zdrowia” skierowane jest do absolwentów studiów I, II stopnia lub jednolitych magisterskich dowolnego kierunku, pracujących zawodowo w sektorze ochrony zdrowia lub jego otoczeniu. Zajęcia będą prowadzone w języku polskim przez doświadczonych nauczycieli akademickich, reprezentujących różne środowiska akademickie, a także przez ekspertów rynku usług medycznych. Daje to niepowtarzalną szansę na rozwój osobisty oraz na wdrożenie w pracy zawodowej poznanych mechanizmów i dobrych praktyk. Studia odbędą się w systemie niestacjonarnym i potrwają cztery semestry, w skład których wchodzić będzie 18 modułów tematycznych z obszarów nauk medycznych i nauk o zdrowiu, a także nauk społecznych.

Rekrutacja rozpocznie się 1 lutego i potrwa do 18 lutego 2022 r.

ZOBACZ TEŻ:

od 16 lat
Wideo

Dziś 81. rocznica Ludobójstwa na Wołyniu

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński