"Świeć się z Energą". Zagłosuj na swoje miasto, by pomóc mu...

  "Świeć się z Energą". Zagłosuj na swoje miasto, by pomóc mu zdobyć sprzęt na cel charytatywny

  (ŁK)

  Głos Szczeciński

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  Dwa place w centrum Świnoujścia - Wolności i Słowiański, w tym roku przystrojone są bajkowo

  Dwa place w centrum Świnoujścia - Wolności i Słowiański, w tym roku przystrojone są bajkowo

  Emocje w naszym plebiscycie „Świeć się z Energą” coraz większe! Zaczęło się głosowanie na najładniej oświetlone na święta miasto. W puli nagród znajdują się sprzęty AGD o łącznej wartości aż 200 000 zł. W ogólnopolskim konkursie Energa nagrodzi 16 miast - w każdym województwie pomoc dla potrzebujących trafi do jednej miejscowości.
  Dwa place w centrum Świnoujścia - Wolności i Słowiański, w tym roku przystrojone są bajkowo

  Dwa place w centrum Świnoujścia - Wolności i Słowiański, w tym roku przystrojone są bajkowo

  Czekamy na zgłoszenia w rywalizacji o tytuł najładniej oświetlonego miasta na Pomorzu Zachodnim. Można już też głosować.

  Dobroczynna zabawa  Wspieraj Twoje miasto - zgłoś je do plebiscytu i zachęcaj znajomych oraz rodzinę do głosowania.

  Warto to zrobić, bo zwycięska miejscowość otrzyma energooszczędny sprzęt AGD dla najbardziej potrzebujących mieszkańców regionu. Wojewódzki etap plebiscytu zakończy się 7 stycznia 2019 r.

  Zwycięzca konkursu wojewódzkiego otrzyma energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 000 zł pochodzący ze sklep.energa.pl, który władze miasta przeznaczą na cel charytatywny. Miasto, które zdobędzie najwięcej głosów w regionie, awansuje do ogólnopolskiego finału, gdzie powalczy o dodatkowy sprzęt warty 40 000 zł.

  To już dziesiąta, jubileuszowa edycja plebiscytu „Świeć się z Energą”. Akcję organizuje Energa wraz z „Głosem Szczecińskim”. W głosowaniu wybieramy najpiękniejsze świąteczne iluminacje.

  W ostatniej edycji plebiscytu Świetlną Stolicą Polski po raz drugi z rzędu ogłoszony został Zamość. Miasto zdobyło ponad 70 tys. głosów i otrzymało od Grupy Energa warty 50 000 sprzęt AGD, który trafił do potrzebujących.

  KLIKNIJ i głosuj lub zgłoś Miasto


  Mistrzowie świątecznej fotografii  Równolegle z głosowaniem na „Świetlną stolicę Polski” przeprowadzany jest konkurs fotograficzny. Energa funduje w nim wspaniałe nagrody o łącznej wartości 40 000 zł, w tym nagrodę główną, którą jest zaproszenie do Gdańska na weekend w hotelu dla dwóch osób.

  Zgodnie z założeniem konkursu jury poszukiwać będzie przede wszystkim największej kreatywności jego uczestników. Nagrody i wyróżnienia w konkursie można wygrać zarówno walcząc w plebiscycie o głosy naszych Czytelników, jak i zdobywając uznanie komisji konkursowej z udziałem Lidii Popiel, słynnej polskiej fotografki, która jest ambasadorem plebiscytu „Świeć się z Energą”.

  KLIKNIJ i głosuj lub zgłoś fotografię  Szukamy zdjęć, które uchwycą magię świąt  Każdy może zgłosić kilka zdjęć w 5 kategoriach: Moje Miasto, Mój Dom, Moi Bliscy, Moja Iluminacja, Moja Szopka. Zdjęcia autorów kandydujących do tytułu „Mistrza Świątecznej Fotografii” można zobaczyć w galerii na stronie GS24.pl. Tam też można zgłosić fotografie do konkursu. Głosowanie potrwa do 18 stycznia 2019 roku.

  Dodatkowo miłośnicy fotografii mobilnej będą mogli rywalizować na Instagramie. Spośród zdjęć zamieszczonych i oznaczonych #SwiecSiezEnerga jury nagrodzi 13 osób. Trzy osoby otrzymają smartfony, a 10 otrzyma bony do sklep.energa.pl.

  SZCZEGÓŁY AKCJI: Świeć się z Energą. Wybierz najpiękniej oświetlone na święta miasto w Polsce. Twój głos może pomóc potrzebującym!

  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GS24 poleca:

  Wideo