"Świeć się z Energą". Pomóż potrzebującym w Twojej okolicy i...

  "Świeć się z Energą". Pomóż potrzebującym w Twojej okolicy i głosuj na swoje miasto!

  (ŁK)

  Głos Szczeciński

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

  Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie ©Sebastian Wołosz

  Już od pierwszych dni głosowania w naszym plebiscycie „Świeć się z Energą” trwa zażarta walka! Nic dziwnego - w puli nagród znajdują się sprzęty AGD o łącznej wartości aż 200 000 zł. W ogólnopolskim konkursie Energa nagrodzi 16 miast - w każdym województwie pomoc dla potrzebujących trafi do jednej miejscowości.
  Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie

  Zamek Książąt Pomorskich w Szczecinie ©Sebastian Wołosz

  Do konkursu o tytuł najładniejszej miejskiej iluminacji w województwie zachodniopomorskim zgłoszono:
  • Połczyn-Zdrój
  • Świnoujście
  • Koszalin
  • Postomino
  • Kołobrzeg
  • Kalisz Pomorski
  • Drawsko Pomorskie
  • Darłowo
  • Borne Sulinowo
  • Sławno
  • Szczecin
  • Szczecinek
  • Świdwin
  • Stargard


  Jeszcze jednak wiele może się zmienić, bo wojewódzki etap plebiscytu zakończy się 7 stycznia 2019 r.

  KLIKNIJ i głosuj lub zgłoś Miasto!


  Pomóż potrzebującym w Twojej okolicy  Głosuj na swoje miasto, a jeśli nie ma go w plebiscycie, zgłoś je do zabawy. Warto się zaangażować, bo zwycięska miejscowość otrzyma energooszczędny sprzęt AGD dla najbardziej potrzebujących mieszkańców regionu.

  Zwycięzca konkursu wojewódzkiego otrzyma energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 000 zł pochodzący ze sklep.energa.pl, który władze miasta przeznaczą na cel charytatywny. Miasto, które zdobędzie najwięcej głosów w regionie, awansuje do ogólnopolskiego finału, gdzie powalczy o dodatkowy sprzęt wart 40 000 zł.

  To już dziesiąta, jubileuszowa edycja plebiscytu „Świeć się z Energą”. Akcję organizuje Energa wraz z dziennikami Polska Press Grupy. W głosowaniu wybieramy najpiękniejsze świąteczne iluminacje.

  Szukamy mistrzów świątecznej fotografii  Równolegle z głosowaniem na „Świetlną stolicę Polski” przeprowadzany jest konkurs fotograficzny. Energa funduje w nim wspaniałe nagrody o łącznej wartości 40 000 zł w tym nagrodę główną, którą jest zaproszenie do Gdańska na weekend w hotelu dla dwóch osób.

  W tej chwili do konkursu fotograficznego zgłoszono zdjęcia pięknie udekorowanego Koszalina.

  Zdjęcia autorów kandydujących do tytułu „Mistrza Świątecznej Fotografii” można zobaczyć w galerii na stronie gs24.pl. Tam też można zgłosić fotografie do konkursu. Głosowanie potrwa do 18 stycznia 2019 roku.

  Każdy może zgłosić kilka zdjęć w 5 kategoriach: Moje Miasto, Mój Dom, Moi Bliscy, Moja Iluminacja, Moja Szopka.

  Zgodnie z założeniem konkursu jury poszukuje przede wszystkim największej kreatywności jego uczestników. Nagrody i wyróżnienia w konkursie można wygrać zarówno walcząc w plebiscycie o głosy naszych Czytelników, jak i zdobywając uznanie komisji konkursowej z udziałem Lidii Popiel, słynnej polskiej fotografki, która jest ambasadorem plebiscytu „Świeć się z Energą”.

  KLIKNIJ i głosuj lub zgłoś fotografię


  Konkurs na Instagramie  Dodatkowo miłośnicy fotografii mobilnej będą mogli rywalizować na Instagramie. Spośród zdjęć zamieszczonych i oznaczonych #SwiecSiezEnerga jury nagrodzi 13 osób. Trzy osoby otrzymają smartfony, a 10 otrzyma bony do sklep.energa.pl.

  SZCZEGÓŁY AKCJI: Świeć się z Energą. Wybierz najpiękniej oświetlone na święta miasto w Polsce. Twój głos może pomóc potrzebującym!

  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GS24 poleca:

  Wideo