Światłowód w Orange. Superszybki internet teraz w świątecznym pakiecie

Materiał informacyjny Orange
Udostępnij:
Światłowodowy internet z roku na rok trafia do coraz szerszej rzeszy Polaków. W świątecznej promocji superszybkie łącze można nabyć w pakiecie Orange Love z prezentem w postaci nowoczesnego smartfona. To oferta dla obecnych klientów Orange, ale również dla tych, którzy myślą o zmianie dostawcy internetu. Okres świątecznych promocji może być ku temu dobrą okazją.

Sytuacja epidemiologiczna w Polsce i na świecie wywróciła naszą codzienność do góry nogami. Konieczność pracy zdalnej czy edukacji online sprawiły, że w domowym zaciszu spędzamy więcej czasu niż kiedykolwiek przedtem, załatwiając większość spraw przez internet. Wiele wskazuje na to, że także święta Bożego Narodzenia spędzimy tylko w gronie najbliższych domowników. Z resztą naszych bliskich będziemy rozmawiać jedynie telefonicznie lub za pomocą komunikatorów internetowych. Warto więc zadbać o to, aby zdalny kontakt z ważnymi dla nas osobami był najwyższej jakości.

A najwyższa jakość zapewni podbijający polski rynek telekomunikacyjny internet światłowodowy. To ultraszybkie łącze zapewnia nieosiągalną wcześniej prędkość przesyłu danych, a także odporność na zakłócenia sygnału spowodowane np. złą pogodą. Nic dziwnego, że dostawcy usług telekomunikacyjnych widzą w światłowodzie technologię przyszłości, z którą chcą dotrzeć do jak największej liczby użytkowników. Nowoczesny internet od Orange jest już w ponad 150 polskich miastach, obejmując tym samym swoim zasięgiem ponad 4,8 mln domów i mieszkań.

Praca, nauka i rozrywka bez zakłóceń

Internet to nie tylko praca i nauka, ale także rozrywka - a często wszytko naraz i w tym samym czasie. Aby ten domowy, wirtualny ekosystem działał poprawnie, potrzebne jest szybkie i bezpieczne łącze. A za takie niewątpliwie uznać trzeba światłowód od pomarańczowego operatora, który oferuje swoim klientom trzy prędkości do wyboru: do 300 Mb/s, do 600 Mb/s i do 1 Gb/s.

Żeby w pełni cieszyć się superszybkim internetem w każdym pomieszczeniu w domu czy mieszkaniu, w Orange można dokupić Smart Wi-Fi Box. Ten inteligentny system dopasowuje się do otoczenia i dostępnych urządzeń, zapewniając tym samym pełen zasięg sieci w całym domu, bez tzw. martwych stref, czyli miejsc, gdzie zasięg Wi-Fi jest słabszy.

Niezakłócony niczym dostęp do sieci przyda się zwłaszcza podczas wszelkiego rodzaju zawodowych telekonferencji, zajęć online lub konieczności przesyłania dużych plików. Z kolei miłośnikom gier komputerowych łącze światłowodowe zapewni płynność odtwarzania nawet najbardziej zaawansowanych technicznie i graficznie gier.

Światłowód w świątecznym pakiecie, a do tego smartfon za złotówkę

Okres przedświąteczny to czas wzmożonych zakupów. Na niektórych z nich można jednak sporo zaoszczędzić, a przy okazji umilić codzienne funkcjonowanie naszym bliskim. Specjalnie na ten czas Orange przygotował świąteczną ofertę na zakup superszybkiego internetu w pakietach Orange Love.

Świąteczne pakiety ucieszą w szczególności fanów dobrego kina i miłośników seriali, gdyż oprócz abonamentu komórkowego i domowego, znajdą w nich telewizję z ponad 100 kanałami dla całej rodziny. Ci, którzy zdecydują się na zakup pakietu z telewizją, otrzymają za symboliczną złotówkę elegancki i nowoczesny smartfon OPPO A15. Ta oferta obowiązuje do 6 stycznia lub do wyczerpania zapasów.

Odwiedź salon i dopasuj pakiet do swoich potrzeb

Wszystkie świąteczne propozycje od Orange zamówić można bez wychodzenia z domu, przez internetową stronę operatora.
Warto jednak pomyśleć o odwiedzeniu salonu i poradzeniu się sprzedawcy, jaki pakiet ze świątecznej oferty będzie dla nas najlepszy. W zależności od lokalizacji, salony mogą przygotować specjalne promocje dla nowych użytkowników.

Materiał oryginalny: Światłowód w Orange. Superszybki internet teraz w świątecznym pakiecie - Polska Times

Dodaj ogłoszenie