Świąteczny catering na bazie prawdziwej polskiej kuchni. Poznaj ofertę Karczmy Polskiej pod Kogutem

Materiał informacyjny KARCZMA POLSKA
Aż do 21 grudnia można składać zamówienia na świąteczny catering w Karczmie Polskiej pod Kogutem w Szczecinie. Restauracja słynąca w regionie z prawdziwych tradycyjnych smaków oferuje 25 propozycji dań, które uświetnią każdą wigilię.
Świąteczny catering na bazie prawdziwej polskiej kuchni. Poznaj ofertę Karczmy Polskiej pod Kogutem

Długo wyczekiwana oferta świątecznego cateringu Karczmy Polskiej pod Kogutem w Szczecinie w końcu pojawiła się w internecie. Można się z nią zapoznać na FB: @KarczmaPodKogutem. Na liście figuruje 25 propozycji dań obejmującej takie klasyki jak: barszcz czerwony, grzybowa z łazankami, pierogi, pasztet z dziczyzny, ryba po grecku, krokiety czy ryby smażone - karp, sandacz, łosoś, pstrąg. Restauratorzy pomyśleli też o amatorach słodkości. Kluski z makiem, sernik, ciasto piernikowe, a nawet kompot z suszu uzupełniają świąteczne menu Karczmy.

- Pozwólcie sobie pomóc - zachęcają przedstawiciele restauracji. - Chętnie weźmiemy na siebie obowiązek przygotowania pysznych wigilijnych dań wszystkich mieszkańców Szczecina. Zamówienia można składać do 21 grudnia osobiście w lokalu lub telefonicznie. W przypadku pytań zespół Karczmy jest do dyspozycji. Gotowe potrawy będą wydawane w restauracji przy Placu Lotników, 23 grudnia, w godzinach 12 - 18. To jedyny dzień, kiedy nie działa dowóz posiłków do domu.

Poza świątecznym cateringiem warto też pamiętać o regularnej ofercie Karczmy. Restauracja cieszy się w regionie doskonałą renomą od wielu lat. Zawdzięcza ją m.in. doskonałej lokalizacji, wysokiej jakości obsłudze oraz autorskiej karcie dań na bazie starodawnych receptur. I choć obecnie goście nie mają możliwości zasiąść przy stoliku i rozkoszować się smakiem w otoczeniu sielankowego wystroju restauracji, to wszystkie posiłki z karty mogą zamówić do domu lub do pracy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.karczmapodkogutem.pl

FB: @KarczmaPodKogutem oraz bezpośrednio w lokalu.

Czynne od poniedziałku do niedzieli w g. 11 - 19

mail: podkogutem@karczmapodkogutem.pl

tel. +48 91 434 68 73

Szczecin 70-414, pl. Lotników 3

Dodaj ogłoszenie