ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI Wybieramy dzieci na okładkę!

  ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI Wybieramy dzieci na okładkę!

  az

  Głos Szczeciński

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI Wybieramy dzieci na okładkę!
  Zdjęcia dzieci ozdobią pierwsze strony świątecznych wydań tygodników "Głosu Szczecińskiego", które ukażą się 21 grudnia. Dodatkowo dziewczynka lub chłopiec, którzy zdobędą najwięcej głosów Czytelników, trafią na okładkę sylwestrowego wydania gazety. Na dzieci czekają świąteczne upominki, sesje zdjęciowe, rodzinne atrakcje w tym pobyt tygodniowy w Dolinie Charlotty w Strzelinku k. Słupska.
  ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI Wybieramy dzieci na okładkę!
  - Co roku gwiazdami okładek świątecznych wydań naszej gazety zostają dzieci naszych Czytelników - mówi Krzysztof Nałęcz, redaktor naczelny „Głosu Dziennika Pomorze”- Tak będzie i w te święta. Taka publikacja, to piękna rodzinna pamiątka, a w dodatku dla najmłodszych przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek.
  Do akcji można zgłosić dziecko w każdym wieku. Na przesłanej fotografii dziecko nie musi być w świątecznym stroju. Wystarczy, że będzie to ładne, radosne ujęcie malucha. Czekamy na zdjęcia zabawne, kolorowe, piękne, niepowtarzalne, te ważne dla rodziców lub takie, które najbardziej podobają się dzieciom.
  Naszą akcję prowadzimy osobno każdym z tygodników czyli: Głos Szczecina (Szczecin, powiat policki, gryfiński, goleniowski), Głos Stargardzki (powiat stargardzki, łobeski, choszczeński, pyrzycki, myśliborski), Głos nad Morzem (Świnoujście, powiat kamieński, gryficki). Zdjęcie dzieci - dziewczynki i chłopca, którzy zdobędą najwięcej głosów w każdym mieści i powiecie, ukażą się 21 grudnia na okładkach tygodników, które w piątki są dołączane do "Głosu Szczecińskiego".

  WAŻNE TERMINY


  ► Zgłoszenia dzieci do udziału w akcji będą przyjmowane do środy, 28 listopada .
  ► Głosowanie, w którym Czytelnicy wybiorą dzieci na okładkę rozpocznie się 16 listopada i będzie trwać do środy, 12 grudnia do godz. 22.
  ► Zdjęcia wykonane podczas specjalnej sesji ozdobią okładki tygodników, które ukażą się z "Głosem Szczecińskim" w piątek, 21 grudnia.
  ► Dziewczynka lub chłopiec, którzy zdobędą najwięcej głosów biorąc pod uwagę głosowania prowadzone osobno w miastach i powiatach, ich zdjęcie ozdobi okładkę sylwestrowego wydania "Głosu Szczecińskiego" w poniedziałek, 31 grudnia.


  CZEKAJĄ WSPANIAŁE NAGRODY


  W każdym mieście i powiecie dziewczynka i chłopiec, których zdjęcia zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  ► zaproszenie na świąteczną rodziną sesję fotograficzną
  publikację zdjęcia na okładce tygodnika "Głosu Szczecińskiego"
  całodzienny pobyt w Dolinie Charlotty, gdzie dla całej rodziny czeka pyszny obiad z deserem oraz liczne rodzinne atrakcje
  świąteczny kosz z upominkami i słodyczami

  W każdym mieście i powiecie dziewczynki i chłopcy, którzy zajmą drugie i trzecie miejsca w głosowaniu otrzymają:
  ► świąteczny słodki upominek
  pamiątkowa publikacja zdjęcia dziecka na łamach tygodników „Głosu Szczecińskiego” w dniu 21 grudnia

  NAGRODY GŁÓWNE:


  Na dziewczynkę lub chłopca, których zdjęcie zdobędzie najwięcej głosów w rankingu wojewódzkim, uwzględniającym wszystkie głosowania prowadzone osobno w miastach i powiatach, czeka główna nagroda w naszej akcji.

  I miejsce w rankingu regionalnym

  ► zaproszenie na profesjonalną noworoczną sesję zdjęciową
  ► publikację zdjęcia na okładce sylwestrowego głównego wydania "Głosu Szczecińskiego" w poniedziałek, 31 grudnia br.
  ► tygodniowy pobyt ze śniadaniami oraz obiadokolacjami +bilety wstępu do Zoo i Fokarium dla rodziny 2+2 wraz z zabiegi i masaże w spa Bali Hai, a wszystko to w Dolinie Chalrotty w Strzelinku k/ Słupska


  Informacji o akcji udziela Anna Zawiślak
  tel. 94 347 35 47 (pon.-pt. w godz. 9-15)
  e-mail: anna.zawiślak@polskapress.pl
  grafiki i materiały promocyjne
  e-mail: pawel.flak@polskapress.pl

  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GS24 poleca:

  Wideo