Superszybki Internet LTE Plus jest też w Gryfinie! Darmowy starter i 50GB na 30 dni. Sprawdź!

traffic
Udostępnij:
Internet LTE od Plusa to największa i najnowocześniejsza sieć mobilnego Internetu w Polsce. Jego jakość została potwierdzona w niezależnych testach miesięcznika „Komputer Świat”, z których wynika, że „…jeśli chodzi o LTE, wyniki nie pozostawiają złudzeń - tu króluje Plus!". Mogą się nim cieszyć także mieszkańcy Gryfina i okolic, którzy nie tylko są w zasięgu LTE Plusa, ale mają też możliwość skorzystania z wyjątkowej promocji i odebrania darmowego startera z 50 GB na 30 dni.

Wyjątkowa jakość i komfort korzystania z Internetu LTE Plusa
Poświadczają ją wyniki wielkiego testu Internetu mobilnego miesięcznika „Komputer Świat". Z opublikowanego we wrześniu badania wynika, że klienci Plusa otrzymują zdecydowanie najszybszy dostęp do Internetu oraz najbardziej komfortowe połączenie z siecią. Średnia prędkość Internetu LTE w sieci Plus to około 40 Mb/s przy pobieraniu i około 29 Mb/s przy wysyłaniu danych, co pozostawia w tyle całą konkurencję. W pobieraniu danych to ponad dwa razy szybciej niż w Play, a o około 25% lepiej niż w T-Mobile i Orange, a wysyłaniu o 40% szybciej niż w Orange i T-Mobile i ponad dwukrotnie więcej niż w Play. Z wynikami testu można się zapoznać na stronie http://m.komputerswiat.pl/testy/internet/bezprzewodowe-lacza-internetowe/2016/09/wielki-test-mobilnego-internetu.aspx

Weź darmowy starter i 50GB na 30 dni. Sprawdź jak działa LTE PLUS!
Osoby, które w trakcie promocji odwiedzą wybrany punkt sprzedaży Plusa i wyrażą chęć sprawdzenia jak działa Internet LTE Plus dostaną darmowy starter i samodzielnie bez żadnych kosztów będą mogły zapoznać się z wyjątkowymi osiągami i działaniem tego superszybkiego Internetu.

Przyjdź i sprawdź! Gryfino, ul. Kościelna 27 B

Promocja z darmowym starterem obowiązuje w wybranych punktach sprzedaży do dnia 01.02.2017 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły promocji z darmowym starterem w regulaminie „Start” dostępnym w punktach sprzedaży wskazanych w materiale. Szczegóły przyznawania pakietu 50 GB w regulaminie „Bonus za rejestrację 500zł i 50GB” na www.plus.pl. Pakiet aktywowany przez abonenta.

Wideo