Sukcesy naszych walczaków w Bukareszcie i Łęczycy

Weronika Kapler z Bushikanu Szczecin
Weronika Kapler z Bushikanu Szczecin Materiały Bushikanu Szczecin
Sporty walki. Pięć medali w juniorskich ME w Ju Jitsu zdobyli sportowcy ze szczecińskich klubów. Laura Sieradzan i Alex Koch zostali mistrzami.

ME odbyły się w Bukareszcie. Startowała piątka zawodników ze Szczecina. Laura Sieradzan (kategoria do 70 kg, Koch Team) i Alex Koch (do 77 kg, Koch Team) zdobyli złote medale wśród sportowców do 21 lat.

W kategorii do 18 lat: Sylwia Wierzbowska (do 63 kg, Koch Team) zdobyła srebro, a Nikodem Baczkowski (46 kg, Berseker's Team) i Gabriela Baczkowska (57 kg, Berseker's) brązowe.

Karatecy Bushikanu Szczecin walczyli za to w Pucharze Polski w Łęczycy. Wyniki szczecinian:

Karol Wojdyła - złoty medal w kata chłopców zielone pasy wzwyż, złoty medal w kumite chłopców 8-9 lat
Brunon Giers - złoty medal w kata chłopców 7 lat i młodsi, srebrny medal w kumite chłopców 8-9 lat
Michał Brysik - złoty medal w kumite chłopców 12-13 lat, brązowy medal w kata chłopców 12-13 lat
Patrycja Staszek - złoty medal w kata dziewcząt 8-9 lat
Małgorzata Czuba - złoty medal w kata dziewcząt 10-11 lat
Weronika Kapler - złoty medal w kata seniorek
Zuzanna Mioduska - brązowy medal w kata dziewcząt 10-11 lat, brązowy medal w kumite dziewcząt 10-11 lat
Drużyna Bushikanu (Brunon Giers, Karol Wojdyła, Jakub Piotrowski) - srebrny medal w kata drużynowym chłopców

Oni odeszli w ciągu ostatniego roku. Ludzie sportu, którzy zmarli w poprzednich 12 miesiącach