STRAŻAK POMORZA ZACHODNIEGO 2019 Ważne informacje dla...

  STRAŻAK POMORZA ZACHODNIEGO 2019 Ważne informacje dla strażaków, jednostek OSP i młodzieżowych drużyn pożarniczych

  DM

  Polska

  Aktualizacja:

  Polska

  Gratulujemy nominacji do nagrody w plebiscycie Strażak Pomorza Zachodniego 2019. Już na wstępie życzymy wielu głosów. Oto kilka ważnych informacji dla kandydatów.
  Aktualne wyniki, instrukcję głosowania oraz informacje o ważnych terminach i nagrodach można znaleźć pod adresem:

  www.gk24.pl/strazakroku


  KONIECZNIE PRZEŚLIJ ZDJĘCIE LUB LOGO OSP!

  Jeśli na liście wyników głosowania przy imieniu i nazwisku brak Twojego zdjęcia, koniecznie je dodaj. To bardzo ważne! Dzięki temu można zdobyć więcej głosów, bo osoby chcące zagłosować łatwiej rozpoznają i wyszukują swoich faworytów. Możesz dodać nawet trzy zdjęcia. Pierwsze z nich będzie będzie się wyświetlać jako profilowe przy wynikach.
  W przypadku jednostek OSP poza zdjęciami, jak profilowe warto dodać logo jednostki.
  Dodatkowo przy prezentacji kandydata lub jednostki OSP mogą być umieszczone linki do wskazanej przez kandydata strony internetowej lub profilu na Facebook'u.

  KLIKNIJ i prześlij teraz zdjęcie


  JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY

  Przede wszystkim o udziale w plebiscycie warto poinformować rodzinę i znajomych. Z pewnością chętnie oddadzą głosy. Można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora (np. messengera na Facebooku) link do artykułu z wynikami głosowania.

  W SERWISIE FACEBOOK

  Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.
  Na Facebooku warto:
  • opublikować na własnym profilu lub fanpage'u Ochotniczej Straży Pożarnej post z informacją o nominacji. Warto zamieścić w nim instrukcję głosowania.
  • opublikowany post z pewnością szybko zyska wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób.
  • na czas trwania plebiscytu można też zmienić tło na profilu lub fanpage'u
  • warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy
  • można też udostępniać posty o plebiscycie, które będą publikowane na naszym fanpage'u
  • na Facebooku można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego znajomych lub fanów. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu

  MATERIAŁY PROMOCYJNE DLA NOMINOWANYCH

  Dla strażaków i jednostek OSP przygotowaliśmy bezpłatne materiały promocyjne - grafiki do publikacji na Facebooku oraz projekty plakatów zachęcające do głosowania.

  KLIKNIJ i pobierz materiały promocyjne  PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

  Liderów rankingów będziemy prezentować w "Głosie Koszalińskim" i "Głosie Szczecińskim", a także w internecie w serwisach www.gk24.pl, www.gs24.pl i www.naszemiasto.pl oraz na naszych fanpage'ach na Facebooku.

  MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

  W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

  Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

  Informacji o akcji udziela Anna Zawiślak
  tel. 94 347 35 47
  e-mail: anna.zawislak@polskapress.pl

  Raz jeszcze gratulujemy i życzymy wielu głosów!


  Regulamin plebiscytu
  Najczęściej czytane

  GS24 poleca:

  Wideo