Stargardzki Klub Morsów Miedwianie zakończył sezon zimnych...

  Stargardzki Klub Morsów Miedwianie zakończył sezon zimnych kąpieli [ZDJĘCIA, WIDEO]

  Zdjęcie autora materiału

  Emila Chanczewska, Tadeusz Surma

  Głos Szczeciński

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  Nad Miedwiem trwa nocna część imprezy z okazji zakończenia sezonu w Stargardzkim Klubie Morsów Miedwianie. W dzień zorganizowanych było wiele atrakcji, poprzedzających ostatnią kąpiel w jeziorze Miedwie.
  Stargardzki Klub Morsów Miedwianie zakończył sezon zimnych kąpieli [ZDJĘCIA, WIDEO]
  1/146
  przejdź do galerii

  ©Tadeusz Surma

  Zobacz galerię

  Ze Stargardu do Morzyczyna był bieg w charytatywnym cyklu "Wybiegajmy dzieciom uśmiech", na rzecz chorych dziewczynek, Kornelki i Milenki. Nad Miedwiem był wyścig smoczych łodzi (jedna niestety się przewróciła), wyjątkowy pokaz artystów rzeźbiących piłami spalinowymi. Następnie chrzest nowych morsów w amfiteatrze w Morzyczynie, po nim wesoła rozgrzewka i kąpiel w Miedwiu.

  Nocna zabawa morsów - nie tylko ze Stargardu! - trwa na campingu Hania.

  Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i filmików znad Miedwia.


  - Impreza kończąca nasz sezon morsowy 2017/2018 już za nami. Czy się udała - nie mnie to osądzać. Pogoda sprawiła nam psikusa, silnie wiejący zimny wiatr sprawił, że ze względu na bezpieczeństwo musieliśmy zmienić trasę wyścigu, tak pieczołowicie przygotowaną dzień wcześniej. Z tego też powodu "posypał" nam się trochę harmonogram. Mam nadzieję, że wybaczycie nam te niedociągnięcia, dopiero się uczymy organizacji takich imprez. I jeżeli nam się uda spełnić nasze zamierzenia to w przyszłym roku na pewno się poprawimy.
  Dziękujemy bardzo Staroście Powiatowemu w Stargardzie za objęcie honorowym Patronatem naszej imprezy i wsparcie finansowe, wójtowi Gminy Kobylanka p. Mirosławowi Przysiwkowi za całoroczną przychylność i wsparcie finansowe, dyrektor Centrum Kultury i Rekreacji p. Teresie Jasińskiej za umożliwienia nam korzystania z całego zaplecza Amfiteatru. Dziękujemy również płetwonurkom z SKSP "Barakuda" za dbanie o nasze bezpieczeństwo na wodzie oraz strażakom z OSP Sowno, którzy to samo robili na brzegu. Duże podziękowania należą się paniom z Koła Gospodyń Wiejskich z Reptowa, które znowu przygotowały przepyszną zupę dyniową oraz fasolową oraz gospodarzom Campingu " Hania", u których biesiada jest jak zawsze wspaniała.
  Ja osobiście dziękuję Sławomir Stańczyk za ogrom pracy jaki włożył w przygotowanie i prowadzenie przez cały dzień naszej imprezy, członkom wspierającym - naszym żonom i mężom, którzy mimo, że się nie kąpią zawsze są z nami, marzną na brzegu podczas gdy my świetnie bawimy się w wodzie.
  I przede wszystkim dziękuję Wam wszystkim, członkom SKM Miedwianie, za pomoc we wszystkich działaniach, wspaniałą atmosferę jaką tworzycie w Klubie, za to że zawsze można na Was liczyć.

  Prezes SKM Miedwianie
  Marzena Wójcik


  Zobacz galerię
  Rozgrzewka:
  Wyjście z wody:

  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Polub nas na Facebooku

  Zdjęcia ze Stargardu

  Wideo ze Stargardu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GS24 poleca:

  SAMORZĄDOWIEC POMORZA ZACHODNIEGO Głosowanie zakończone

  SAMORZĄDOWIEC POMORZA ZACHODNIEGO Głosowanie zakończone

  Nasze Dobre z Pomorza. Zgłoś swoją usługę lub produkt już dziś!

  Nasze Dobre z Pomorza. Zgłoś swoją usługę lub produkt już dziś!

  Podziękuj bohaterom ze swojego regionu i wybierz patrona pociągu.

  Podziękuj bohaterom ze swojego regionu i wybierz patrona pociągu.