Sprzedaj stary smartfon i kup nowy… taniej

Materiał powstał we współpracy z Huawei
Przy zmianie telefonu zawsze pozostaje zmartwienie: co zrobić ze starym? Nie zawsze zmieniamy sprzęt, bo poprzedni uległ awarii czy zniszczeniu. Czasami po prostu marzymy o najnowszym modelu, lepszym aparacie czy większym ekranie. Huawei, przy okazji premiery fotograficznych smartfonów z serii P40, proponuje możliwość wymiany smartfonu na nowy i kupienia go taniej.

Smartfon to teraz urządzenie wielofunkcyjne, które jest nam potrzebne do nauki, pracy, rozrywki. Podstawowe funkcje dzwonienia i odbierania wiadomości dawno już przestały nam wystarczać. Aktualnie w telefonach oglądamy filmy i relacje na żywo, utrzymujemy kontakty z bliskimi i przyjaciółmi.

Smartfon pozwala nam utrwalać najważniejsze momenty w życiu na doskonałej jakości zdjęciach i wideo.

Smartfon to dla wielu z nas gadżet, który co jakiś czas warto zmienić, nie dlatego, że akurat panuje taka moda, ale dlatego, że nasze wymagania też są coraz większe.

Przenośny komputer, czyli czego wymagamy od naszych smartfonów?

Mamy coraz większe wymagania, a firmy ścigają się ze sobą w stosowaniu najnowszych technologii i ulepszaniu swoich sprzętów. Premierowe modele Huawei z serii P40 to przenośne komputery oraz aparaty fotograficzne gwarantujące wysoka jakość zdjęć, które zmieszczą się w Twojej kieszeni.

Aparat, który wyniesie Twoje umiejętności na wyżyny. Model Huawei P40 Pro z innowacyjnym aparatem fotograficznym Ultra Vision Leica o rozdzielczości 50 MP i rekordowej wielkości sensora na poziomie 1/1,28”, został uznany przez ekspertów DxOMark za najlepszy smartfon fotograficzny na świecie. Smarton P40 Pro osiągnął rekordowy w historii tego prestiżowego, globalnego rankingu wynik 128 punktów, a przewaga telefonu Huawei nad konkurencyjnymi urządzeniami jest znaczna.

Huawei P40

  • Jakość zdjęć i wideo, która będzie Cię zaskakiwć za każdym razem. Wysoką jakość zdjęć i wideo wykonywanych przez smartfony serii Huawei P40 wspiera również najpotężniejszy procesor Huawei – Kirin 990 5G
  • Możliwość profesjonalnej edycji zdjęć, wspierana przez algorytmy sztucznej inteligencji.
  • Mocna bateria w nowoczesnym smartfonie? To możliwe! Modele P40 Pro+ i P40 Pro zostały wyposażone w baterię o pojemności 4200 mAh, która zapewnia użytkowanie telefonu w standardowych warunkach od 1,5 do 2 dni.
  • Nie marnuj czasu, ładuj szybciej. Telefony można też bardzo szybko naładować dzięki technologii Huawei SuperCharge 40W.
  • Duża pamięć operacyjna. Na tym smartfonie zmieścisz jeszcze więcej zdjęć, wideo, aplikacji, plików.

Sprzedaj stary smartfon i kup nowy taniej. Jak to zrobić?

Czasu pozostało niewiele, więc przede wszystkim warto się pospieszyć. Decyzja już podjęta? Nowy model Huawei upatrzony? No to ruszamy

  1. Kup nowy smartfon Huawei P40 lub Huawei P40 Pro i aktywuj zakupiony telefon do 13 kwietnia na stronie https://consumer.huawei.com/pl/trade-in . Kod otrzymany po rejestracji będzie ważny do 4 maja.
  2. Wejdź na stronę https://huawei.asgoodasnew.com/pl i wpisz model sprzedawanego telefonu. Partner Huawei zweryfikuje czy sprzedawane urządzenie objęte jest promocją i dokona wyceny
  3. Zaakceptuj wycenę i wprowadzić kod promocyjny. Wycena starego urządzenia zostanie powiększona o 1 000 zł (w przypadku zakupu P40 Pro) lub 500 zł (w przypadku zakupu P40).
  4. Kurier odbierze stare urządzenie w dogodnym miejscu i czasie.
  5. Po sprawdzeniu stanu odsprzedawanego urządzenia partner wykona przelew na konto wskazane przez biorącego udział w promocji

Huawei P40

Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie na stronie huawei.asgoodasnew.com/pl/.

Szybkie przeniesienie danych i kontaktów na nowy telefon

Nabywcy smartfonów Huawei mogą w prosty i szybki sposób przenieść dane, w tym pliki, aplikacje, wiadomości i kontakty ze swojego starego telefonu na nowy. Wystarczy włączyć aplikację Phone Clone na starym telefonie (aplikacja działa na telefonach z systemem Android lub iOS i można ją pobrać z oficjalnych sklepów z aplikacjami). Następnie trzeba zaznaczyć w aplikacji nowe urządzenie, na które zostaną skopiowane dane. Dane będą łatwo i bezpiecznie przeniesione dzięki zabezpieczonemu szyfrowaniu sieci bezprzewodowej. Bez backupu w chmurze, bez twardego dysku. Pełna instrukcja korzystania z Phone Clone znajduję się pod linkiem: consumer.huawei.com/pl/emui/clone/.

Huawei P40 Pro

Skorzystaj z promocji już dziś. Spiesz się, akcja trwa do 13 kwietnia!

Materiał oryginalny: Sprzedaj stary smartfon i kup nowy… taniej - Strefa Biznesu

Dodaj ogłoszenie