Sportino Inowrocław - Spójnia Stargard 58:56. Stargardzianie przegrali wygrany mecz

zek
Stargardzki pierwszoligowiec przegrał dzisiaj drugi mecz w sezonie. W Inowrocławiu uległ Sportino 56:58.

Spójnia po trzech kwartach wygrywała 47:37 i kontrolowała wydarzenia na parkiecie. Ale w czwartej kwarcie zupełnie się pogubiła. Gospodarze w dziesięć minut rzucili 21 punktów, a wcześniej najwięcej w kwarcie mieli ich 14. Po serii celnych rzutów wyszli na prowadzenie 50:49. Później stargardzianie też zaczęli trafiać, ale to gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa. To pierwsza wygrana Sportino w rozgrywkach, a Spójnia jest bez zwycięstwa po dwóch kolejkach spotkań

Sportino Inowrocław - Spójnia Stargard 58:56 (12:20, 14:12, 11:15, 21:9)
Spójnia: Grudziński 14, Koszuta 10, Kulikowski 8, Wróblewski 5, Stokłosa 4, Bodych 4, Buczyniak 3, Ulchurski 3, Wilczek 3, Grzegorzewski 2.