Spójnia - Zastal na zdjęciach. Stargardzki zespół dzielnie walczył przez trzy kwarty

Obejrzyjcie zdjęcia z meczu w Stargardzie pomiędzy PGE Spójnią Stargard a Eneą Zastalem BC Zielona Góra. Lider wygrał w Stargardzie, ale gospodarze długo liczyli się w walce o wygraną.

PGE Spójnia Stargard przegrała 5 lutego 2021 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stargardzie z Eneą Zastalem BC Zielona Góra 80:97.

Po pierwszej kwarcie to stargardzki zespół prowadził ośmioma punktami. W połowie spotkania był remis 45:45.

Po trzeciej kwarcie koszykarze PGE Spójni Stargard także mogli myśleć o zwycięstwie w tym spotkaniu. Goście mieli tylko trzy punkty więcej.

W czwartej kwarcie lider ekstraklasy wziął się do pracy i odskoczył PGE Spójni.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani