Spójnia Stargard wygrała w Tarnowie

zek
Spójnia Stargard zwyciężyła dziś w Tarnowie Podgórnym i jest coraz bliżej zapewnienia sobie pierwszego miejsca po rundzie zasadniczej.

Tarnovia Tarnowo Podgórne przegrała ze stargardzianami 53:79 (14:21, 14:15, 8:25, 17:18).

Początek meczu należał do Spójni, a konkretnie do Huberta Mazura, który w pierwszej kwarcie rzucił 12 punktów.

Drugą kwartę efektownym wsadem rozpoczął Jerzy Koszuta. W piętnastej minucie, po trójce Grudzińskiego, Spójnia prowadziła 27:17. Później jednak się zacięła. Tarnovia odrobiła część strat dzięki jej błędom.

Trzecia kwarta należała do naszej drużyny. Spójnia wygrała tę część różnicą 17 oczek.

W czwartej kwarcie pewna swojej siły w tym meczu Spójnia kontrolowała sytuację na parkiecie. Na boisku pojawili się też rezerwowi, co nie przeszkodziło w utrzymaniu wysokiej przewagi.